SPOR
Giriş Tarihi : 26-08-2022 23:28   Güncelleme : 26-08-2022 23:28

Stilini kuracağız, oyun içinde topu iyi paylaşacağız

Stilini kuracağız, oyun içinde topu iyi paylaşacağız

Kim o zaman daha fit ve rahatsa, o topu kullanmasına izin vereceğiz, diğer oyuncuları destek oyuncu olarak belirleyeceğiz ve bir sistem belirleyeceğiz. İç ve dış dengeyi oluşturmamız gerekiyor. Alperen gibi dönüp dolaşabilen bir ismimiz var. Merry şeklinde bir şutörümüz vardı ve perdede onun için bir plan yapmamız gerekiyordu. Onuralp ve Şehmus oyuna privebet enerji katabilecek oyuncular, Sertaç aslında sistemimde çok önemli bir oyuncu. O yüzden  bu takımın aslında bir madalya hedefi olacağının altını çiziyorum. Bu oyuncuları geliştirmek bizim işimiz. Elbette kimin ne yaptığından çok maçları kazanmaya odaklanmaları gerekiyor. Anadolu Efes'te kurduk. Temel olarak, bir oyuncu öne çıktığı sürece orta mesafede kazanma potansiyeline sahipsiniz, ancak en iyi rakipleri yenmek için  tüm oyuncuların katkılarına ihtiyacımız var.

Burada haklarınızı vermeniz gerekiyor. Rakipler bizden bahsettiklerinde her zaman en iyi koçlarla Türkiye'yi konuşmaya başlarlar. Kısacası, madalya hedefi, son yıllardaki başarılarınız ve oyuncularınız kadar alakalı görünüyor. Size "kaybetmek" için baskı yapacak mı?

Harekettir. Orada 24 takım yarışacak ve 3'ü madalya kazanacak. Sonuçta, başarısızlıktan korkuyorsak, bu işi yapmamalıyız. Eğer öyleyse, privebet giriş cebimde iki Avrupa Ligi şampiyonluğumla Ege kıyılarında yatıyor olmalıyım. Bence başarısızlık korkusu değil, beklentileri karşılama sorumluluğu var. Oraya ulaşmaya çalışacağız ama oraya varamayabiliriz...

Biz genç bir ekibiz ama... Bence gelecek için sağlam bir temel var...