SPOR
Giriş Tarihi : 27-08-2022 01:31   Güncelleme : 27-08-2022 01:31

Bekleme zamanı

Bekleme zamanı

2004 yılından bu yana  büyük bir gururla giydiğim milli takım formama  veda etme zamanı geldi. 17 yıldır birlikte oynama fırsatı bulduğum Federasyon Başkanı ve Yöneticisine, teknik ekibine, sağlık ekibine ve formayı gururla giyen takım arkadaşlarım; Pamir'in doğumundan sonra bana her fırsatı ve her teselliyi sağlayan Federasyon Başkanımız Mehmet Akif Üstündağ'a ve Yönetim Kurulumuza teşekkür ederim; Türk halkına etrabet her maçta verdikleri destek için teşekkür etmek istiyorum.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mohammad Muharrem Kasapoğlu, Macaristan'da düzenlenen 2022 Erkek ve Kadın Kalkan Avrupa Şampiyonası'nda Altın Madalya Sahibi Bayan Golf Milli Takımı ile Bronz Madalya Sahibi Adem Milli Golf Takımı'na tebrik mesajı gönderdi.

Bakan Casapolu tebrik mesajında ​​şu açıklamayı yaptı:

"Macaristan'da düzenlenen 2022 Avrupa Erkekler ve Kadınlar Kalkan Şampiyonası'nda altın madalya kazanan Bayan A Milli Golf Takımımızı tebrik ederiz. Bize hizmet eden etrabet giriş bayanlarımızı tebrik ederiz. Milli Golf Takımının başarısında emeği geçenlere teşekkür ederiz. Ülkemizi uluslararası arenada başarıyla temsil eden ve İstiklal Marşımızı çalan Adem'i üçüncü şampiyonlukla aynı safta yer alan Milli Golf Takımımız Adam'ı da tebrik ediyorum” dedi.

29 Eylül - 5 Kasım tarihleri ​​arasında, dünyanın dört bir yanından  24 nitelikli takım, League of Legends Dünya Şampiyonası için uluslararası sahneye çıkacak. Etkinliğin her aşaması için bilet satışları farklı günlerde açılacaktır.