SPOR
Giriş Tarihi : 27-08-2022 13:32   Güncelleme : 27-08-2022 13:32

Rakiplerin pozisyonu önümüzdeydi ve top direkten döndü

Rakiplerin pozisyonu önümüzdeydi ve top direkten döndü

Dokuz dakika sonra oyuncularımız meydan okudu. birbirlerine ve penaltılara gittiler, ancak Muslera  ilk yarının başlarında eşitliği sağlamayı başardı. İkinci yarıdan itibaren Antalya Spor iyi oynadı. 90 dakika içinde gol atamazsan, o dakikalarda nasıl gol atacağını bileceksin. 8'de yaptığımız hata hücumdu, arkayı boş bıraktık ve sorun yaşadık. Gomis ilk dokunuşta dinamobet golü attı. Aksini hiçbirimiz söyleyemeyiz. "

Gronedijk, Ocak 2022'den bu yana yenilmezlik serisini kaybetmesinden dolayı mutsuz olduğunu belirterek, seriye gelecek hafta devam edeceğini ve oyuncularının performansından memnun olduğunu ancak skordan değil.

Gronedijk, transfer döneminde oyuncu ayrılmaları olabileceğini belirterek, oyuncu ayrılmalarında herhangi bir sorun olmadığını da sözlerine ekledi.

Beşiktaş'ta transfer süreci devam ediyor ve Everton'da forma giyen İngiliz orta saha oyuncusu Dele Alli ile anlaştı. Beşiktaş'ın geçiş için Everton'a kiralama ücreti ödemeyeceği anlaşıldı. Beşiktaş, İngiliz oyuncuya yıllık 2,2 milyon euro net maaş ödeyecek.

Seçenekler açıklandı

Transfer teklifini kabul eden Dele Alli ve Beşiktaş, 1+3 yıllık sözleşme imzalamayı planlıyor. Siyah beyaz adamların sözleşmede satın alma opsiyonuna da dinamobet giriş yer verdiği bildiriliyor. Böylece benim görev süremin sonunda Beşiktaş, bağlayıcı olmayan bir satın alma opsiyonu ile 7 milyon euro karşılığında Dele Alli'yi geçebilecek.

İsmail Onaylandı

İngiliz futbolcu Weghorst olarak ücretsiz oynayacak. Kartal, Dele Alli'nin yıllık ücretini ve primini ödeyecek.