SPOR
Giriş Tarihi : 29-08-2022 19:36   Güncelleme : 29-08-2022 19:36

Kesmesi gerekecek

Kesmesi gerekecek

Trabzonspor, Premier Lig'in üçüncü haftasında Antalyaspor'u konuk ediyor. Bu iki gollü mücadeleyi Antalya Spor 5-2 kazandı. Trabzonspor teknik direktörü Abdullah Avic, maç sonrası düzenlediği basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Abdullah Avesi: "İlk yarıda, Antalya Sport ve bizde oyun dengeliydi. İlk golü yemeden önce iki pozisyondaydık ama bu maç bir tescobet muhalefet maçı, ara maç değil, çok net bir maç değil. aynı yolda devam etti, penaltı noktasından 2-0 kaybettik ve bu bizi ayakta kalmaya zorladı. Dönem sonunda 2-1'e gittik. Girdikten sonra oyunun dizilişini değiştirdik. Rakipler bizi ikili olarak karşıladı, bir üçlü oluşturduk ve oyunun tüm kontrolünü elimize aldık ve bu bizim elimizdeydi. 2-1 iken görevden döndü ve 2-2 bulduk. İkinci yarıdan itibaren rakipler artık maçı domine edemez ve kontrol edemez hale geldi. Kişisel bir hata yaptık ve 3'ü yedik. Ardından 4. golü yedik. Oyun olarak bugünü hak ettiğimizi düşünmüyorum. Futbolda var ama var." Hazır, İsa oynadıkları 7 maçta  25 farklı isim kullandı.Özellikle Attila Szalai ve Altay Bayındır rotasyonlu ve rotasyonsuz 11'e ulaştı.

Prens of Jesus.. .

Attila Szalai, Altaay Bayındır, Ferdi Kadıoğlu, Diego Rossi  bu anlamda doğrudan öne çıkan isimler. tescobet giriş Kaleci Altay da bir maçı sakatlanarak kaçırdı ve 570  dakika forma giydi. Ferdy ayrıca Joker olarak rol aldı, yedi maçın altısında göründü ve 536 dakika oynadı.