SPOR
Giriş Tarihi : 07-09-2022 02:51   Güncelleme : 07-09-2022 02:51

Karın kası sakatlığı olan kaleci Uğurcan Çakır

Karın kası sakatlığı olan kaleci Uğurcan Çakır

Kopenhag maçı sonrası kontrollü kasık sakatlığı olan Anastasios Bakasetas ve Marek Hamsik, Hüseyin Türkmen, Edin Visca ve Serkan Asan, halen tedavi gören, eğitime katılmayanlar. Everton'la bir yıllığına sözleşme imzalayan ve görevden alınan Trabzonspor'lu Jean-Philippe Bamin, bugün ilk antrenmanına takım arkadaşlarıyla katıldı.

Trabzonspor ile Galatasaray yarın saat 21:45'te Akyazı Stadı'nda karşılaşacak.

Transfer döneminin başında Trabzonspor, Ümit Bozok'un devreye girmesi için pazarlık yaptı ve yıllık 2 milyon euro gibi yüksek lirabet bir getiri talep etti. Bordeaux Mavilly'nin yönetimi, fiyatı yüksek bulup transferi askıya aldı. Eski kulübü Kasımpaşa, Premier Lig'i en çok gol atan isim olan Galatasaray olarak bitirdi ve  son zamanlarda Trabzonspor dışında umutları olan tek kişi olduğu, milyonlarca avroluk teklifleri kabul ettiği söyleniyor.

Lorient masada

Ayrıca Ümit Bozok'un transferinde bir kez daha aktif olan Phil Turner, Lorient kulübüyle birlikte oturacak. Ümit'i uzaklaştırmak isteyen hükümet, bir hafta içinde Lorient'i ikna edecek. Abdullah Avcı'nın uç bir alternatif olarak gördüğü Ümit Bozok'un ekibe katılması ve tavsiye mektupları vermesi için mülakat yapılacak.

Bordeaux-Mavelil, uzun zamandır beklenen transferinde daha iyi bir deneyim yaşadı. Gbamin'den sonra Naci Ünüvar da. Trabzonspor, Ajax Nasi lirabet giriş Unoir'den Hollandalı genci kadrosuna kattı.