SPOR
Giriş Tarihi : 08-09-2022 16:56   Güncelleme : 08-09-2022 16:56

Takımın ayrılmaz bir parçası olmak

Takımın ayrılmaz bir parçası olmak

Sadece gol ve asist yapmak değil, aynı zamanda takımın savunmasını desteklemek için geri gelmek istiyorum. Takım için her şeyimi vereceğimi ve sahada göstereceğimi söyledim.

"Bireysel istatistiklerimi geliştirmek istiyorum ama takım olarak başarılı olmak önemli"

Tecrübeli forvete kariyerinde hiç böyle bir döneme başlayıp başlamadığı sorulduğunda, "Bunun ilk dört haftada beş gol attığım showbet bir dönemin başlangıcı olduğundan emin olamadığım için olduğunu düşünmüyorum. Tabii ki gol atmak ve kişisel istatistiklerimi artırmak istiyorum ama takım olarak başarılı olmak önemli. Takımım için oynamak istiyorum. İyi adımlar atıyoruz, performansı artırdık ama yeterli değil. iyileştireceğiz. (DHA)

Spor Toto Süperliga'nın 4. haftasında Sivasspor, Beşiktaş'a 3-1 mağlup oldu.

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, maç sonrası düzenlediği basın toplantısında, takımının çok iyi durumda olduğunu belirterek, "Daha önceki maçlarda iyi oynadılar ve iyi goller attılar. Yaptığımız en büyük hata defans hatasıydı. Elimden bir şey gelmiyor. bir defans oyuncusu gibi ama anlamadığım şey şu ki bütün oyuncular defansın önüne geçip topu kabulleniyorlar birbirimize ölü top ya da showbet giriş pozisyon olsun kolay goller veriyoruz. İkinci yarıda 3 oyuncu değiştirdik, ilk önce ilerledik. İyi gitti ve zorladık. Harika işlerimiz var. İlk yarımız benim için çok kötüydü. Ne benim için ne de bizim için. Beşiktaş'ta oturup puan almak kolay iş değil. Gerçekten üzgünüz. İkinci yarıda iyi oynadık ve iyi oynadık.