SPOR
Giriş Tarihi : 09-09-2022 01:01   Güncelleme : 09-09-2022 01:01

Kemal Atatürk olmak suretiyle, tüm tabanca dostlarını ve şehitlerimizi rahmet ve saygıyla ve saygıyla anıyorum

Kemal Atatürk olmak suretiyle, tüm tabanca dostlarını ve şehitlerimizi rahmet ve saygıyla ve saygıyla anıyorum

Zafer onu hak edenlerindir düşüncesinden hareketle Beşiktaş Jimnastik Kulübü bu büyük Türk zaferinin ve onun yurdu olan Türkiye Cumhuriyeti’nin ebediyen bekçisi olacaktır.”

FENERBAHÇE: 100 YIL ÖNCE YANAN BAĞIMSIZLIK ATEŞİNİN GURURUNU BUGÜN COŞKUYLA KUTLUYORUZ.

” Fenerbahçe Spor Kulübü olarak Atamızın önderliğinde 100 yıl ilkin yanan bağımsızlık ateşinin markabet gururunu bugün coşkuyla kutluyoruz. Atamızın izinde, Cumhuriyetimizin gölgesinde, değerlerimizle büyüyen bir spor kulübü olarak; bu gururu ilk günkü heyecanımızla ilelebet göğsümüzde taşıyacağımızı onurla haykırıyoruz! Bağımsızlık mücadelemizin Başkomutanı, Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Mustafa Kemal Atatürk ve tabanca arkadaşları başta olmak suretiyle bu benzeri olmayan vatan uğruna can veren tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi sonsuz minnet ve rahmet ve saygıyla yad ediyoruz. 30 Ağustos Zafer Bayramınız kutlu olsun! "

Galatasaray: Yaşasın Türk milletinin zaferi!

"Türk milli bağımsızlığının ateşi yanmaya başlarken, Başkomutan  Mustafa Kemal Atatürk ve  işgal ordusunun son umudu, silahlı adamlar bir saldırı başlattığında yok oldu. büyük taarruz. 26 Ağustos 1922 gecesi Afyon'da başlayan taarruz, şanlı Türk ordusunun mutlak zaferi olan Dumlupınar Savaşı'nda düşmanın kesin yenilgisiyle sonuçlandı. Yaşasın Türk milletinin zaferi! Kurtuluş savaşının markabet giriş başından sonuna kadar ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ten istiklal meşalesini gururla yakan ve bu yolda tereddüt etmeden can veren Galatasaray taraftarı.