SPOR
Giriş Tarihi : 10-09-2022 19:03   Güncelleme : 10-09-2022 19:03

Görev süremin başında bazı isimleri kullanan ya da sakatlıkları nedeniyle kullanamayan

Görev süremin başında bazı isimleri kullanan ya da sakatlıkları nedeniyle kullanamayan

Mert Hakan Yandaş, Serdar Aziz, İrfan Can Kahveci, Joao Pedro gibi tecrübeli teknikerler, alternatifleri vardı, bunlara 3 Oyuncu Dönüşü ekledi. Hayatta kalanlar Mert Hakan, İrfan Can ve Pedro Adana Demirspor yarışmasında yer aldı ve bu kez Mert Hakan  ilk kez  resmi yarışmada yer aldı. Sakat oyuncular tulipbet birer birer kadroya geri dönerken, Jesus'un genişleyen rotasyonda oyunculara nasıl fayda sağlayacağı ve sistemde antrenmana devam edip etmeyeceği merak ediliyor.

Fenerbahçe'de ise şu anda 4 sakat oyuncu bulunuyor. Bu isimler; Serdar Aziz, Nazım Sangare, Bruma ve Joshua King.

Sezer AFŞAR / İstanbul, (DHA)

En az iki takviye daha yapmayı planlayan Göztepe'nin Fransız orta saha oyuncusu Mathieu Courtard ile ilgilendiği anlaşılıyor. Ajaccio'nun Ligue 1  formasını giyen 36 yaşındaki tecrübeli oyuncuya teklif yapılırken, yerine yenisini bekleyen Coultadur İzmir'e gitmeye hazır.

kariyerine Le Mans'ta başlayan Coutadeur; ayrıca Monaco, Lorient, San Jose Earthquakes, AEL Limassol ve Laval'a gitti. Tecrübeli tulipbet giriş orta saha oyuncusu bu sefer Ajaccio'da 2 maç oynadı. Daha sonra seçilen oyuncu, Lyon'da iki dakika, Rennes'de bir dakika sahada kalmayı başardı.

2022-2023 sezonunun ilk iki maçını Eyüpespoor'a 1-0 kaybeden Deniz Lispoor, Cumartesi günü oynayacakları Manisa FC maçında  Rizespor ile sahada berabere kaldı.