GÜNCEL
Giriş Tarihi : 12-09-2022 18:07   Güncelleme : 12-09-2022 18:07

Türkiye’nin Cenneti Antalya’da Resort Hotel Tatili

Türkiye’nin Cenneti Antalya’da Resort Hotel Tatili

Türkiy

Swandor Hotels & Resorts, Antalya’nın oteller bölgesi olarak bilinen mevkisinde yer alan ve konuklarının unutulmaz bir tatil geçirmesine imkan sunan bir tesistir. Antalya’da hava alanına oldukça yakın olan bu tesis, Topkapı Sarayı’nın mimarisinden esinlenerek inşa edilmiştir. Oldukça geniş bir arazi üzerine kurulan tesis, konuklarının ihtiyaç duyabileceği tüm donanımlara sahiptir. Denize sıfır bir konumda bulunan Swandor Hotels & Resorts Topkapı Palace, farklı birçok etkinlik ve sosyal tesis ile hizmet vermektedir. Kaliteli ve üst segment hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensipleri ile sadece yurt içi müşterilerine değil, yurt dışı müşterilerine de unutulmaz bir deneyim sunmaktadır. Tatil planlarının yapılırken mutlaka incelenmesi gereken Swandor Hotels & Resort, Antalya otelleri arasında en çok tercih edilen tesislerden biri olma özelliğine de sahiptir.

Her Tarza Uygun Oda Seçenekleri

Swandor Hotels & Resort, Türkiye otelleri arasında yer alan ve herkesin tercih edebileceği farklı oda seçeneklerine sahip olması ile de dikkat çekmektedir. İster arkadaşlarınız ile isteseniz aileniz ile birlikte isterseniz de tek başınıza rahatlıkla konaklayabileceğiniz bu tesiste yer alan oda seçenekleri şu şekildedir;

  • Deluxe Oda
  • Deluxe Superior Oda
  • Deluxe Bahçe Suit
  • Deluxe Aile Odası
  • Deluxe Dublex Aile Odası

Deluxe Bahçe Suit Odası İle Kendinizi Evinizde Hissedin

Swandor Hotels & Resort, Antalya otel seçenekleri arasında, konuklarının kendilerini rahat hissedebilmeleri adına her şeyi özenle düşünmüş ve tasarlamış bir tesistir. Konuklarının kendilerine ait bir alanda tatil yapabilmelerine imkan sunan deluxe bahçe suit odası, maksimum dört kişiye kadar konaklama imkanı sunmaktadır. Aile ve arkadaşlar ile eğlenceli bir tatil yapmak için oldukça uygun bir oda seçeneği olan deluxe bahçe suit, kişilerin sakin bir şekilde tatil geçirmelerine de imkan sunmaktadır. Çift kişilik bir adet yatak ve tek kişilik iki adet yatağa sahip olan bu odalar, tek banyo ve tek teraslıdır. Çift kişilik yatak ile tek kişilik yatakların arasında bulunan panel, kişilerin oda içerisinde de kendilerine ait alanların olmasını sağlamaktadır. Kişilerin kendilerine özel olarak tanımlanan teras, konukların rahat edebilmesi adına tasarlanmıştır. Bunun yanı sıra, deluxe bahçe suit odalarında, konuklarının tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri ekipmanlar da yer almaktadır.

Antalya’da Sağlıklı Tatilin Adresi

Antalya’nın merkezinde yer alan bu benzersiz resort hotels, konuklarının rahat edebilmesinin yanı sıra, sağlıklı bir tatil deneyimi geçirmesini de sağlamaktadır. Hotelde bulunan tüm alanlar, belirlenen düzenlemelere uygun bir şekilde periyodik olarak temizlenmektedir. Başta hotelin personelleri olmak üzere, tüm kullanım alanları gerekli hijyen koşullarına uygun olarak temizlenmekte ve denetlenmektedir. Tesis açısından büyük bir öneme sahip olan hijyen temini, her gün düzenlenen toplantılar ve personel eğitimleri ile oldukça sıkı bir şekilde sürdürülmektedir.