SPOR
Giriş Tarihi : 12-09-2022 12:45   Güncelleme : 12-09-2022 12:45

Mavi Lacivert takımı yarınki antrenmana hazırlanmaya devam ediyor

Mavi Lacivert takımı yarınki antrenmana hazırlanmaya devam ediyor

Türkiye'nin en kapsamlı FIFA futbol ligi olan Be The Champion League (BTC League) bu yıl ikinci kez düzenleniyor. Galatasaray, 30 Ağustos'ta VE Günü'nde şampiyonluğu kazanan ve kupayı kaldıran takım oldu.

Galatasaray, IF Parla Esports, Team Demiral ve Denizbank İstanbul Wildcats, final maçına doğru playofflara damgasını vurdu. Yarı final maçı IF Parla Esports-Denizbank tulipbet İstanbul Wildcats ve Galatasaray Espor-Team Demiral. İlk maçı kazanan IF Parla Esports, finale yükseldi ve ikinci maçın galibi şampiyonluk için Galatasaray'a gitti.

Galatasaray seriyi 3-2'lik kupa galibiyeti ile bitirdi

Turnuvanın final maçı, IF Parla Esports ve Galatasaray Esports bünyesinde 5 maçlık seride Murat Yenersoy ve Tuna Yurdakul'un ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Finalde IF Parla Esports'tan Selim Mert "SMG" Güler, Galatasaray Esports'tan Kaan "KTzn_91" Tüzün ve Maruf Efe "Maroof" Okumuş oyunculuk becerilerini sergilediler. Galatasaray, 1-2, 2-1, 3-0, 1-2 ve 1-0'lık sonuçların ardından Şampiyonlar Ligi Şampiyonu oldu. Maç sonrası değerlendirmede bulunan BtcTurk Marka Uzmanı Ertan Ece, "İkinci kez ev sahipliği yaptığımız BTC Ligi'nde harika bir maç izledik. Katılımın ve 'ilginin yüksek olması bizi çok mutlu etti. Bu teşkilatların yeni nesli ile birleşip onlar için bir muharebe tulipbet giriş ortamı yaratmak bizim için önemlidir. Her yıl yeni yeteneklerle tanışıyoruz. Gelecek nesli desteklemek için farklı kuruluşlarla çalışmaya devam edeceğiz. Tüm takımlarımıza ve seyircilerimize çok teşekkür ederiz. ”