SPOR
Giriş Tarihi : 13-09-2022 12:52   Güncelleme : 13-09-2022 12:52

Maçına bir günlük tatilin ardından bu akşam hazırlıklarına devam etti

Maçına bir günlük tatilin ardından bu akşam hazırlıklarına devam etti

Kapalı kapı eğitimi ortalama 1sa30 sürdü. Antrenör Valérien Ismaël'in yönetimindeki antrenman, kondisyon ve taktik çalışmaları hakkında. Antrenman, aktivasyon çalışmasıyla devam eder ve pas girişiminden sonra iki top oyunuyla sona erer. Siyah Beyazlılar, MKE Ankaragücü maçına yarın (2 Eylül) saat 23:00'te kapalı kapılar ardında oynayacakları karşılaşmayla hazırlanmaya devam edecek.

Üçüncü çeyreğin sonunda dışarıdan 2 serbest atışla farkı yakalayan milli takım, son çeyrekte de avantajını korudu. 53 51

Milli takımın maç boyunca dağınık olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle savunma tarafındaki zayıflık oyun boyunca devam etti. Kritik anda iktidara Bets10 gelen oyuncuların ilk oyunun kaderini etkilediği söylenebilir. Turnuvada gelişmek istiyorsak Ergin Ataman'ın savunmada umut bulması gerekiyor.

Yatak odası dekorunuzun olmazsa olmazı olan battaniyelerimiz, her zevke uygun şık, çağdaş tasarımlara sahiptir. Temel olarak günlük ve nokta kategorilerine ayrılan bu ürünler dayanıklı, kullanımı rahat ve yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Bu ürünler yatak üzerine konulabilir veya uyumak için kullanılabilir ve farklı malzemelerden üretilir. Örneğin, yatak örtüleri bir çift kişilik yatağı mevsimsel bets10 giriş olarak dekore etmek için mükemmeldir. Yazlık örtü, hafif ve yumuşak pamuklu kumaşı ile beğeni topluyor. Nefes alabilen malzemenin dokusu havanın geçmesine izin vererek yatmadan önce yatağa giyildiğinde bile açık bir his yaratır.

Yatak örtüsü nefes alarak vücudunuzun mükemmel sıcaklıkta kalmasına yardımcı olur.