SPOR
Giriş Tarihi : 13-09-2022 23:53   Güncelleme : 13-09-2022 23:53

Kulübünüz üzerinde baskı oluşturacak

Kulübünüz üzerinde baskı oluşturacak

Yaklaşık 12 milyon Euro değerindeki Roland Salle, Macaristan formasıyla 36 maça çıkarken Freiburg'da dört yıl geçirdikten sonra Almanya'ya veda betpipo etmeye hazırlanıyor. Genç yıldızın ağırlıklı olarak sağ kanatta çalışmasına rağmen, antrenörler Okan Brook ve Erden Timur arasında yapılan görüşmede Macar oyuncunun farklı rollerinin tartışıldığı bildirildi. Salle'nin adı transfer döneminde diğer Avrupa devleri tarafından da anıldı ancak kulübü Freiburg'un katılığı nedeniyle istediği ayrılığı yaşayamadı. Sadece Galatasaray'dan teklif gelirken oyuncunun kulübüne baskı yaparak transferi kolaylaştırması da bekleniyor.

Merkezden transferde beklenmedik olan Fenerbahçe, Beşiktaş'a kiralanan Batshuayi'yi satın aldı ve bir sertifika ekledi. Nottingham Forest ile betpipo giriş yapılan anlaşmaya rağmen Chelsea FC'nin gerekli belgeleri sağlayamaması nedeniyle uzun süredir Belçikalı futbolcu için endişelenen Sarı Donanma yönetimi, hemen müdahale ederek kendisine mühür vurdu. Renkleri...

Bonus hizmet bedeli 3,5 milyon Euro

Dün İstanbul'a uçan Belçikalı forvet, sağlık kontrolünden geçtikten sonra Sarı Lacivertli kulüp için imzaya imza attı. Fenerbahçe, Chelsea'ye 3,5 milyon € sponsorluk ödeyecek ve Batshuayi'ye 2+1 yıllık anlaşma ile yılda 3 milyon € verecek. Beşiktaş'ta son çıktığı 42 resmi maçta  14 gol ve 5 asistle takımın en skorer ismi Batshuayi'nin transferi  sürpriz olarak görülse de, sebebini teknik direktör Jorge Jesus.