SPOR
Giriş Tarihi : 14-09-2022 12:56   Güncelleme : 14-09-2022 12:56

Yarısını ödemeyi teklif etti

Yarısını ödemeyi teklif etti

Ancak 29 yaşındaki oyuncudan yeni bir tepki geldi. İngiltere, İspanya ve İtalya'dan teklifler alan yıldız forvetin kendisine verilen her türlü tavsiyeye kulak vereceği anlaşılıyor. Icardi istediği sözleşmeyi alamazsa Galatasaray'a transfer olacak. Kısacası yarın sona erecek olan Avrupa transfer süreci ile bugünden itibaren nihai resim netleşecek. Icardi istediği kontratı alamazsa zurihbet muhtemelen Aslan'ın yoluna gidecek.

Shamal Nicholson, Aslan'ı bekliyor

Andrea Belotti, Aslan'ın Roma ile imzalanan gol listesinde Mauro Icardi'den sonra ikinci sırada. Halil Dervişoğlu için görüşmeler uzun sürdü. Ancak Brentford uluslararası futbolcusu Burnley'e ödünç verildi. Şimdi yedek isim Shamar Nicholson ile iletişime geçilecek. Cim Bom'dan haber bekleyen 25 yaşındaki forvet, İcardi ile anlaşamazsa sözleşme imzalanacak. Prensipte anlaşmaya varan Jamaikalı futbolcular da sarı ve kırmızı formalarını giymek istiyor. Moskova temsilcisi transfer sırasında sorun çıkarmamalı.

Galatasaray Teknik Direktörü Okanbrook, Trabzonspor'un son maçı ve tüm sezon hakkında bazı düşüncelere sahip. Genç antrenör, takımın şu anki performansından memnun olduğunu ve öğrencileriyle görüştüğünü söyledi. Sezonun geri kalanı için hedeflerini özetleyen 48 yaşındaki oyuncu, daha fazla gelişme ihtiyacının altını çizdi. Brook'un sözlerinden öne çıkanlar ise: "Son oynadığımız Trabzonsport maçı zurihbet giriş bize gelecek için önemli bir ipucu verdi. Şu ana kadarki maçlardan memnunum."

"Deneyeceğiz"

"Onu elde ettiğinizde hepiniz sizden isteneni başarmaya çalışıyorsunuz. Tek eksiğimiz altın. Sorunlarımızı birlikte çözeceğiz.