SPOR
Giriş Tarihi : 14-09-2022 23:56   Güncelleme : 14-09-2022 23:56

Çok iyi geçti ve hedeflerimizi konuştuk

Çok iyi geçti ve hedeflerimizi konuştuk

Hedeflerimiz aynı olduğu  için burayı seçtim ve onlara katkıda bulunmak istedim. Ankaragücü büyük bir topluluk ve destekçileri çok. "Gerçekten burada oynamak istiyorum" dedi.

"ÖMER HOCA çok değerli ve iyi bir hocadır"

Başka teklifler  aldığını ancak teknik direktör seçiminin çok önemli olduğunu söyleyen Ciğerci, "Ömer Hoca'yı tanıyordum ama daha önce çalışma betexpres fırsatım olmadı.. Kendisiyle tanıştık ve olumluydu. büyük değeri olan büyük bir öğretmen” dedi.

"Fiziksel olarak iyi hissediyorum"

Tolga Ciğerci açıklamasına şöyle devam etti: "Beşiktaş'ta oynamak istiyorum. Fiziksel olarak iyi hissediyorum ama takım antrenmanlarının da gerekli olduğunu düşünüyorum. Genel olarak  bu duruma çabuk adapte olan bir oyuncuyum. Sanırım çok fazla sorunum var."

Dünyanın en popüler mobil oyunlarından biri olan PUBG MOBILE,  ikonik Anime serisi DRAGON BALL ile ilişkilendirileceğini duyurdu.

Bu ortaklıkla, Dragon Ball dünyası ve bir nesilden uzun süredir sevilen karakterler, 2023'te PUBG MOBILE'ın geniş betexpres giriş savaş alanına gelecek. PUBG MOBILE, NEON GENESIS EVANGELION gibi dünyaca ünlü diğer anime ve anime serileriyle zaten işbirliği yaptı, JUJUTSU KAISEN ve ACENE.

PUBG MOBILE, bu yeni işbirliğinin ayrıntılarını yayınlamaya devam edecek.

Dragon Ball Super: Superhero Edition

Filmlerimizde Sun Wukong tarafından yok edilen Kızıl Kurdele Ordusu'nun ruhunu devam ettirerek, nihai robotlar Gamma 1 ve Gamma 2'yi yarattılar.