GÜNCEL
Giriş Tarihi : 17-09-2022 09:40   Güncelleme : 17-09-2022 09:40

ASTAV - Metal Asma Tavan

ASTAV - Metal Asma Tavan1985’ den günümüze..

Kurulduğu günden itibaren aynı heyecan, başarma arzusu, üstün kalite anlayışı ve daha iyisini sunabilme çabası ile çalışmış ve çalışmaya devam etmektedir.

Şirketimiz üretmiş olduğu metal asma tavan ürünleriyle gerek yurt içi gerekse yurt dışı pek çok projeyle işbirliği yapmıştır.

Hızla gelişen üretim teknolojisini yakından takip etmiş, tüketiciye her zaman yeni ürünler sunmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak için üretilen malzeme çeşitliliğini ve kaliteyi artırmış, projelendirme, pazarlama, satış ve destek çalışmaları ile birçok projeyi tamamlamıştır.

Neler Yapıyoruz?

Alüminyum ve Galvanize Çelik metallerden değişik renk ve ebatlardaki Asma Tavan panellerinin, taşıyıcı profillerinin ve aksesuarlarının üretimi tamamen bilgisayar destekli makinelerde ve uzman mühendis kadrosunun denetiminde gerçekleştirmekteyiz. Ürünlerimiz, Kalite Yönetim Sisteminin ISO 9001 Standartlarına uygun olduğu belgelendirilmiş tesislerimizde üretilmektedir.

Doğal Hammadde

Asma tavan projelerimizde kullandığımızı hammaddelerin doğayla barışık ve doğaya zarar vermeyen içeriklerden oluşmasına özen gösteriyoruz.

Yüksek Teknoloji

Metal asma tavan projelerimizi, en üst seviye teknolojilerle donatılmış entegre üretim tesislerimizde, büyük bir titizlikle gerçekleştiriyoruz.

Teklifinizi Hemen Bugünden Alın

Gelin metal asma tavan, panel asma tavan, petek asma tavan vb. ihtiyaçlarınızı beraber tespit edelim ve uygun olan teklifimizi sunalım.

https://www.astav.com.tr