GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-09-2022 13:40   Güncelleme : 22-09-2022 13:54

Kadir Ezildi’nin Evinin Duvarlarına Fatih Arslan Tarafından Yapılan Baklava Ayna Tasarımı Büyük Beğeni Aldı

Kadir Ezildi evinde çok şık ve farklı bazı dokunuşlar için Ayna Merkezinin başarılı sahibi Fatih Arslan’ın özel tasarımlarını tercih etti. Özellikle evin en şık alanlarından birisi olan salon bölümünde komple bir duvara yapılan baklava ayna çalışması büyük beğeni aldı.

Kadir Ezildi’nin Evinin Duvarlarına Fatih Arslan Tarafından Yapılan Baklava Ayna Tasarımı Büyük Beğeni Aldı

Ayna Merkezi ve bu kötü firmanın başarılı sahibi Fatih Arslan birçok ünlü ismin evler için özel olarak tasarlamış olduğu aynalı ürünler ile adından söz ettiren bir isim. Fatih Arslan bir aile şirketi olan Ayna Merkezinde tasarlamış olduğu birbirinden farklı çalışmalar ile büyük bir farklılık yaratıyor. Aynanın hayatımızın her alanında olması gerektiğini inanan ve bu düşünce ile yola çıkan Fatih Arslan aynadan tasarladığı masalar, sehpalar ve konsollarla ev dekorasyonuna farklı bir soluk katıyor.

Aynı zamanda duvarlara ve tavanlara uyguladığı ayna çalışmalarıyla odalara bir derinlik kazandırarak çok daha şık ve ferah ortamlar yaratıyor. Onun bu firikleri dekorasyonda farklılık ve şıklık arayan herkesin dikkatini çekiyor. Ve birçok ünlü isim bu özel tasarımları evlerinin en özel ve şık köşelerinde kullanıyor.

Fatih Arslan bu girişimci tarafıyla yapmış olduğu işte en iyilerden birisi olmayı başarıyor. Her bir çalışma ile bizzat kendisi ilgileniyor. Sahip olduğu bu farklı bakış açısı ile sektöre yenilikler kazandıran başarılı isim bu alanda sınır tanımıyor.

Fatih Arslan'ın sosyal medya hesapları:

Instagram'da Fatih Arslan

TikTok'ta Fatih Arslan

Facebook'ta Fatih Arslan