GÜNCEL
Giriş Tarihi : 23-09-2022 09:41   Güncelleme : 23-09-2022 09:41

European Technology Awards 2021 Kazananı Medyatör interaktif oldu.

European Technology Awards 2021 Kazananı Medyatör interaktif oldu.

 

İlkelerini deneyim, gelişim ve yenilikler üzerine kuran sağlam bir ekip ve güncel teknolojisi ile sürekli gündem de kalmayı başaran dijital ajans ve web tasarım firmaları arasında öncelikli tercih edilen firma dünyadaki her müşteriye hitap edecek bilgi ve birikime sahiptir.

Başarı Hikayesi

Başarı ve süreklilik firmanın dijital ortamda tek kriteridir.Projeleri ile sürekli gündemde yer alan firmanın bu başarılı hikayesini ve teknoloji alanında aldığı ödülleri firmaya artı değer katıyor. Türkiye'de hizmet veren kayseri web tasarım firması web tasarımları ile alanında profesyonellik hizmetleri ile tercih ediliyor.

Sunulan hizmetler arasında uzaktan eğitim, dijital ortamların genişletilmesi, online platformlardaki e- ticaret artışında önemli rol alan firma kurumsal ve bireysel tasarımlara imza atar. Ayrıca sektörde bulunduğu 13 yıldan bu yana teknolojinin en yenisini arge çalışmaları ile bünyesine uyumlu hale dönüştüren firma mobil web uygulamaları ile de başarısına başarı katıyor.

Hizmette Sınır Tanımaz

Firma tercihler doğrultusunda hazırlanan web tasarımlarının kurulum, takip ve denetimlerini hizmetin sürekliliği doğrultusunda takip eder. Uzaktan müdahale eder. Google ve diğer arama motorları ile %100 uyum içerisinde web tasarım ve yazılımları gerçekleştiren firma sade ve işlevsel bir web tasarlayarak kullanıcıya kolay kullanım olanağı sunuyor. Hizmet olarak müşterilerine sunulan dijital pazarlama, özgün tasarım, hazır tasarım, seo optimizasyonu, web tasarımı, mobil uygulama hizmetleri uygun bir fiyatlandırma ile gerçekleştiriliyor. Firma özgün tasarım, temiz kodlama, profesyonel ekip desteği ile sunulan yazılım ve sınırsız destek ile web tasarımlarını kısa süreçte hazırlayarak ilgilisine teslim ediyor.

Hazırlanan Web İçeriklerinde Ölçü

Profesyonel hizmet sunan firma Web tasarım içeriklerinde ölçüt olarak; akışkan, doyurucu özgün içeriğe önem verir. Kullanılacak renklerin yapılacak hizmetle örtüşecek renklerden oluşmasına dikkat eder. Özellikle kurumsal web tasarımlarında güvenlik açığı olmayan, weri tabanı sağlam, kurumsal yazılımlarda kurumun simgesel renkleri kullanılır. Resim ve içeriklerde de gereken özen gösterilir. Zenginleştirilmiş içerik olarak yorumlar, blok gibi detaylar gerektiğinde eklenir. Bu detaylara dikkat edilerek hazırlanan web tasarımları ile tanıtımlar ilk sıralarda yer alırsınız.

Fiyatlandırma

Özgün web site tasarımlarında tercih edilen firmanın ürettiği tasarımlar farklılığı ile fiyat açısından dikkat çekse de hazır içeriklerden de faydalanma imkanı firmaca müşterilerine sunulmaktadır. Hazır içerikler piyasada belirlenen fiyatlar üzerinden verilir. Kurum,kuruluş ve bireylere uygun web tasarım içerikleri bulunan firmada bu uygulamalar uygun fiyatlıdır.

İletişim Nasıl Sağlanır.

Dijital alanda gerçekleştirilen işlemlerin başarısı dünyada tercih edilen en etkin yoldur. Bu yolu hazırladığı web tasarımları ile müşterisine sunan alt yapısı tam ve profesyonel teknik ekibi ile var olan firma ile iletişime geçmek için firmanın adı ile hizmet veren ilgili sitesini ziyaret etmek gerekir. Whatshap, mail, telefon ve açık adreslerinin yer aldığı sitenin firması 7/24 iletişime açıktır.