SPOR
Giriş Tarihi : 19-09-2022 23:04   Güncelleme : 19-09-2022 23:04

3. Can Tuncay Açıkgöz

3. Can Tuncay Açıkgöz

 Halli Biçünr 1. I, Halli Biçüner, – – Fitta Biçüner, – – Fitta Biçüner, – Fitta Biçüner, 2. Salih Ünsal – Arda Ziraatçi, 3. Mesut Kara – Cumhur Küçük Devlet, 1. S4 Aykut – Esmek-Merve Esmek, 2. Mehmet Demirel – Hilmi Demirci, 3. Hakan Yiğit – Kadir Yalshaçın Biçer, 1. Orgeneral Sınıflandırma – Fettah Yiğit 2. Haceli Şam – Ebubekir Uysal ve 3. Aykut Esmek – Merve Esmek.

Kupa ve madalyaları Kilis Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Hilmi Dülger, Kilis Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Tohumcu, onwin AK Parti Kilis İl Başkanı Mehmet Murat Karataş, Kültür ve Turizm Bakanı Cuma Özdemir takdim etti. (İHA)

Milli Takım Teknik Direktörü Stefan Kuntz, Ümraniyespor-Trabzonspor maçında  sol dizinden sakatlanarak Acıbadem Fulya Hastanesi'ne kaldırılan milli futbolcu Dorukhan Toköz'ü ziyaret etti.

Milli takım destek antrenörü Jan-Moritz Licht ile birlikte hastaneye giden Kunz, Doruhan'dan ameliyat ve tedavi süreci hakkında bilgi alarak, takıma en sağlıklı şekilde  katılmasını istediklerini söyledi. Alman teknik adam, hastanede Dorukan'ı ziyarete gelen  bir diğer milli futbolcu İrfan Kan Kahević ile de bir süre sohbet etti.

Kuntz, bu akşam Ankaragücü-Beşiktaş maçını asistanı Lichte ile Ankara'da onwin giriş izleyecek.

Gençler Dünya Şampiyonası'nın (MX2) ikinci yarışı, MXGP Türkiye'nin Afyonkarahisar'daki son yarışıydı ve heyecan doluydu. Yamaha sürücüsü Jago Geerts, Afyonkarahisar'da 710 puanla birinci olurken; KTM sürücüsü.