SPOR
Giriş Tarihi : 20-09-2022 19:09   Güncelleme : 20-09-2022 19:09

Mohamed Ferra geçtiğimiz haftalarda Norveç medyasına verdiği bir röportajda

Mohamed Ferra geçtiğimiz haftalarda Norveç medyasına verdiği bir röportajda

Son haftalarda oyuncuların performanslarının artmasıyla Galatasaray'a ilginin arttığını söyledi. "Saravi ile ilgilenen çok sayıda kulüp var. Bunlardan biri de Galatasaray. Hızlı bir şekilde devretmeyeceğiz" dedi.

Fenerbahçe'den transfer edilen yeni üyelerden Belçikalı forvet Michy Batshuayi, Fenerbahçe TV'ye açıklama yaptı. Batshuayi, Sarı Deniz ordusunun bir parçası olmaktan mutluluk duyduğunu belirterek, çeşitli alanlarda kupalar kazanmaya hak kazandıklarına dikkat çekti. Batshuayi, taraftarlara teşekkür ederek, "Öncelikle siz değerli ziyaretçilerimiz vesilesiyle hayranlarımıza teşekkür etmek istiyorum. Bu güzel nisbar haberi aldığım için gerçekten çok mutluyum. Elimden geldiğince onlara güzel bir cevap vermek istedim. sahadaki performansı" dedi.

'Çok disiplinli bir ekibin parçasıyım'

Fenerbahçe'ye geldiğinden beri disiplin konularının çok önemli olduğunu söyleyen Batshuayi, 'Buraya geldiğimde  ilk yaptığım şey disiplinli bir takımda yer almaktı. Ben taktiğim' Disiplinli bir ekibin içindeyim ve hepimiz işimizi ciddiye alıyoruz. Bu gerçekten iyi, şampiyon olmamızın tek yolu bu. Takıma olumlu bir hava katan Batshuayi, "Şu anda çalışmalar iyi gidiyor. Yavaş yavaş gelişeceğimi nisbar giriş düşünüyorum. Güzel. Takıma olumlu bir  şeyler katmak için bir an önce bir sonraki maça hazır olmak için çok çalışmaya devam edeceğim" dedi.