SPOR
Giriş Tarihi : 21-09-2022 02:12   Güncelleme : 21-09-2022 02:12

Bu yüzden bu gruptan çıkabilecek bir takımız ve bunu  yapacağı

Bu yüzden bu gruptan çıkabilecek bir takımız ve bunu  yapacağı

Tek düşündüğümüz kapalı oynayan bir takım istemiyorum, taraftarlarımız gelirse bir avantajımız var ve tek avantajımız var. Amaç buradan galibiyetle çıkmak. Antrenörlük kariyerimde ve futbol kariyerimde hiçbir zaman kapalı futbolu veya skora düşmeyi düşünmedim. Biz güçlü ve iyi bir takımız ve umarım iyi bir şeyler yapabiliriz” dedi.

Maç gün ve saatleri seçilirken bunların dikkate alınması gerektiğini söyleyen Çalimbay, "Bir araya getirin. Maç üstüne maç oynadık ve oyuncularımız yoruldu. Bu nedenle ligin betssen şartlarını belirlerken bu faktörlerin dikkate alınması gerekiyor" dedi.

"Oyuncularımıza rehberlik etmeyi bırakmalılar"

Çalimbay taraftarları arayarak:

"Geldiğim günden itibaren, başarılı olmak istiyorsak taraftarın desteğiyle bunu yapacağımızı söyledim. Son maçtan oyuncularımızı yuhalamayı bırakmaları gerekiyor. Hiçbir oyuncu kötü oynamıyor, ellerinden geleni yapacaklar. Onları bir oyunda yuhalarsanız, kendilerinden daha az emin olurlar.Her iki durumda da  90 Dakika taraftarlarının takımlarına sahip olması gerekir. Tek endişemiz yarın betssen giriş oynayacağımız maç değil. Bu Türkiye ile de alakalı. Puan olarak, sonuna kadar. Bu yüzden herkes destek vermeli.

Glamour: Biz her zaman evimizde 3 puan almak için oynarız

Sivasspor'un orta saha oyuncusu Charilaos Charisis, "Rakiplerimizin iyi bir takımı olduğunu biliyoruz. Kim bilir, grubun en iyi takımına sahip olduklarını söyleyebiliriz ama yine de çok iyi bir takımız. Evimizde oynuyoruz ve her zaman evimizde  3 puan alıyoruz.