SPOR
Giriş Tarihi : 21-09-2022 23:13   Güncelleme : 21-09-2022 23:13

Fukan ona cevap verince araya giren adamlar ikilinin kavga etmesini engelledi

Fukan ona cevap verince araya giren adamlar ikilinin kavga etmesini engelledi

Hakem iki oyuncuyu da diskalifiye etti. Soyunma odasına giderken Furkan, sakatlanan Gürcistan milli takımının oynamadığı için iki farklı oyuncu ve isimleri St. Helia ve Bitadze olan iki  güvenlik görevlisiyle birlikte koridorda Furkan'a saldırdı. Bank. Bitadze Furkan'ı tekmelediğinde ülkemizde basketbolcu olarak gelişen olaylar tepki gösterdi ve regülatörümüz Eren Hangun devreye girerek kavgayı durdurmaya çalıştı. Furkan daha sonra fiksatör ve diyetisyenimiz tarafından antrenman odasına alınarak dövüşten çıkarıldı.

MAHMUTOĞLU: SHENGELIA hanım ise başka ülkede yapsın

Kaptan Melih Mahmutoğlu, St. Gilia'yı tanımlamak için şu kelimeleri kullanıyor; "3 adam Furkan'a saldırmak için gittiler ne kadar genç olduklarını gösteriyor. Avrupa Ligi'nde onwin buluşacağız. Singria gençse canı sıkılırsa bizim ülkemizde değil başka bir ülkede yapsın inşallah. Bir sonraki maçı kazanarak şampiyonada ulaşabileceğimiz en yüksek puana ulaşacağız" dedi.

Reddedilen FIBA​

FIBA, A Erkekler Basketbol Takımı'nın Georgia'ya 88-83 mağlup oldukları maçta faul yaptığı iddiasını yalanladı. FIBA'dan yapılan açıklamada, TBF'nin 22 saniyelik yarım kalan maça yaptığı itiraz reddedildi ve anlaşmazlık mahkemede soruşturuldu.

Gürcistan dışında baklava gönderdik

Türkiye Basketbol Federasyonu, Gürcistan'ı yenen Karadağ milli takımına baklavayı gönderdi.  Karadağ Federasyonu sosyal medyadan anları onwin giriş paylaşırken, "Berlin'de görüşürüz" notu paylaştı.