SPOR
Giriş Tarihi : 22-09-2022 19:14   Güncelleme : 22-09-2022 19:14

Sevgisi beni  mutlu ediyor. Bana güç ve motivasyon verdiler

Sevgisi beni  mutlu ediyor. Bana güç ve motivasyon verdiler

Ulusal rotasyonu genişletmek için Blackhawks çok çalıştı. Aynı zamanda Beşiktaş yönetimi Alanyaspoll'dan Taifurbinger için büyük çaba sarf etti. Özellikle teknik heyet, sağ bek yanında orta sahanın solunda ve sağında da oynayabilecek tecrübeli bir oyuncu istedi. 29 yaşındaki futbolcu da önceki gün bir yıllığına işe alınmıştı. Transferle ilgili  gerçek ortaya çıktı. Siyah Beyazlı ekibin uzun süredir yıldız oyuncuyu  istediği anlaşılıyor.

Maçtan sonra...

Beşiktaş Teknik Direktörü Valerian İsmail'in Alan Yaspol'a karşı oynadığı son maçta Tayfur Bingle'ye çok düşkün olduğu anlaşılıyor. Ayrıca Fransız teknisyenin pesattr maçın hemen ardından konuyu Ceyhun Kazancı'ya bildirdiği açıklandı. Bu gelişmenin ardından Tayfur'un transferi için ilk adımların atıldığı açıklandı.

Orhan Yıldırım

Euro 2022 grubunda 2. son 16 turunda Fransa'yı yenen A milli erkek basketbol antrenörü Elgin Ataman bir basın açıklaması yaptı. İspanya'ya 72-69 mağlup olduğumuz son maçımızda Furkan Korkmaz, atış çizgisine Frank bastığı için 1:26 ile topu oyuna sokarken teknik faulle cezalandırıldı. Başarılı teknik direktör, dünyada 1 puan farkla böyle bir teknik faul olmadığını belirterek, "Sorduğum tüm hakemler  pesattr giriş aynı fikirde. Maçta bizi gördükten sonra, maçta yaşadıklarımızdan sonra ve Bize karşı tavrında bir sorun olduğunu düşünmüyorum, art niyet görüyorum."