SPOR
Giriş Tarihi : 23-09-2022 01:15   Güncelleme : 23-09-2022 01:15

İyisini yapmak için eğitime odaklanıyorum

İyisini yapmak için eğitime odaklanıyorum

 

Ankara'nın Çakaya semtinde 12 yaşında bir çocuğu düşünün. Beşiktaş derneği var oraya maç izlemeye gidiyorum. Genç olduğum için beni bırakmak istemediler. Bir sonraki dönem için beni karşıladılar. Beşiktaş maçını dernek taraftarlarıyla izledim.

Vodafone Park'a en son rakip oyuncu olarak  geldiğimde taraftarlar beni tribünlere çağırdı ve onlara teşekkür ettim. Vodafone Park'taki son maçta luvibet rakip oyuncu olarak top bizdeyken taraftarların çıkardığı ses yüzünden kulaklarımı kapattım. Taraftarlarımızın yarattığı atmosferden etkilenmemek imkansız.

Öğretmenimin bana verdiği her alanda oynarım. Her yerde oynayabilmek bana farklı bir karakter kazandırdı. Her yerde rahatlıkla oynayabilirim.

Alanya Sports'a imza attığımda tek hayalimin Beşiktaş'ta oynamak olduğunu söylemiştim. Neyse ki bu hayalimi  gerçekleştirdim. Bir hayalim daha var: Beşiktaş formasıyla bu sene şampiyon olmak. "

Sarı-kırmızılı takımda özellikle Mata ve Icardi olmak üzere iki dünya yıldızının yer alması Avrupa çapında medyanın ilgisini çekti. İspanyol Marca gazetesi, "Galatasaray yeniden Galatasaray olmak istiyor. Artık rakipleri Alisami Yen üzerinde daha fazla korku ve baskı hissedecek." özellikle sarı-kırmızılı Mauro Icardi ve eski Manchester United oyuncusu Juan Mata'nın Paris Saint-Germain'den luvibet giriş alınması. Özellikle Avrupa medyasında büyük yankı uyandırdı. En önemli haberde İngiliz Daily Mail, "Türk devi Galatasaray, Mauro Icardi aleyhine ifade veren Juan Mata ile de aynı fikirde" yazdı.