GÜNCEL
Giriş Tarihi : 26-09-2022 15:39   Güncelleme : 07-11-2022 13:10

Sakarya Marka Patent

Sakarya Marka Patent

 

Sakarya marka patent hizmeti için Sakarya Patent Ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. Uzman marka danışmanları tarafından verilen kaliteli, güvenli ve hızlı bu hizmetten faydalanarak kendi markanızın sahibi olabilirsiniz. Endüstrinin hangi alanında faaliyet gösteriyor olursanız olun, üretmiş olduğunuz ürünleri hem yurtiçi hem de yurtdışı piyasasında satışa sunabilmek için markanızın tescil sürecini tamamlamış olmanız gerekmektedir. Bunun için profesyonel bir destek ile en kısa sürede istediğiniz arkayı kendi firmanız adına tescil ettirebilirsiniz.

Marka Tescil Süreci

Üretmiş olduğunuz ürünler için kendi markanızla satış yapıyor olmak marka değeri kazanmak adına önemli ve gerekli bir adımdır. Marka tescil işlemleriniz için Sakarya Patent Ofisi’nden hizmet alabilirsiniz. Firmaya ait olan resmi web sayfasına giriş yapabilir ve burada yer alan iletişim bilgileri üzerinden uzmanlarla görüşme sağlayabilirsiniz. Ve marka tescil süreci ve marka tescil fiyatları hakkında merak ettiğiniz detaylı öğrenebilirsiniz. 

Sakarya Patent Ofisi marka tescil sürecinde öncelikli olarak marka tescil sorgulama çalışması yapılmaktadır. Tescil ettirmek istediğiniz markanın sorgulaması yapılarak daha önce tescil edilip edilmediği araştırılmaktadır. Eğer marka faaliyet alanınıza göre en doğru tescil sınıfında boşta ise bu marka için tescil çalışmalarını başlatabilirsiniz.

Marka tescil sorgulama çalışmalarını Sakarya Patent Ofisi web sayfası üzerinden sizlerde sağlayabilirsiniz. Sorgulamaların ardından tescil için başvuru sürecine geçiş yapabilirsiniz. Ve en hızlı sürede markanın sahibi olabilirsiniz.