SPOR
Giriş Tarihi : 26-09-2022 10:15   Güncelleme : 26-09-2022 10:15

Stadyumdan "ICARDI" anonsu

Stadyumdan

Oyuncular, Galatasaray'ın ikinci golünü atan Mauro Icardi'yi tebrik ediyor. Stadyumda açıklanan gol sırasında "Mauro Icardi" tutuklandı. Sarı-kırmızılı taraftarlar onikinumara Arjantinli futbolcuya büyük destek verdi. Öte yandan Konyaspol kalecisi Sesiç 87. dakikada ikinci sarı kartı gördü.

Wanda Nara Arjantin'de çekildi

"Mascarade" "Mascara" programının Arjantin versiyonu için jüri üyesi olan Wanda Nara, çekimler nedeniyle bu hafta başında İstanbul'dan ayrıldı. Icardi'nin eşi sosyal medyadan "Taşındım. Sözleşmeyi imzaladım. evi ararım. Okulda konuştum. Her şeyi ayarladım. Hadi derse başlayalım! Notlarını paylaştı.

STADA VİDEO BAĞLANTISI

Eşinin Galatasaray formasıyla ilk maçını kaçıran Wandanara, yine kayıtsız kalmadı. Nara, sosyal medyada Nef Stadı ile ilgili bir video yayınladı.

Nara'nın Türkçe cevabı

Bir takipçisi "Türkçe kelime öğrenmek ister misin?" diye sorduğunda Nara "evet" cevabını verdi. Öte yandan ünlü model lokum aldığı anı takipçileriyle paylaştı.

Wanda Nara'nın talebi ortaya çıktı

Galatasaray'ın yeni golcüsü Mauro Icardi'nin eşi ve başantrenörü Wanda Nara'nın Türkiye'ye gelmeden önce sarı-kırmızılı kulübe onikinumara giriş birkaç talepte bulunduğu bildirildi

Nara'nın Türkiye'ye gelmeden önce Galatasaray yetkililerinden özel aşçı, 5 çocuğu için bir okul, Aralık ayına kadar bir otel odası talep ettiği, "Aile evi olarak hizmet verecek, özel güvenlikli ve 24 saat şoförlü olacak.