SPOR
Giriş Tarihi : 26-09-2022 16:16   Güncelleme : 26-09-2022 16:16

Erciyes için çalıştığı için Yüce Allah'a şükrediyorum ve bu gerçekleşti

Erciyes için çalıştığı için Yüce Allah'a şükrediyorum ve bu gerçekleşti

Günümüzde Kayseri'nin en önemli ekonomik varlığı haline gelmiştir. Yamura Barajı su ve su sporları sunmaktadır. Türkiye'nin her yerine reklam veriyoruz. Bundan daha büyük ne var? Burası  ekonomiye de büyük değer katıyor” dedi.

DHA

Temsilcimiz Bahadır Utku Kesgin-Furkan Ramazan Kaplan ve Sacit Kurt-Ahmet Can Tür isimlerinin yazılı olduğu şampiyonanın bir sonraki etabına başarıyla katıldı. dünyada yıllar. Turnuvanın ikinci gününde grubun final maçını Bahadır Utku Kesgin-Furkan Ramazan Kaplan ikilisi  İtalyan ikili Armellini-Acerbi'yi 2-0 yenerek seriyi ikinci sırada tamamladı. Sacit Kurt-Ahmet Can Tür, kronosslot Kazakistanlı Ryukhov-Todorov'a 2-0 yenilerek grubu üçüncü bitirdi.

Kadınlar serisine Ecem Aksoy-Tabiat Öcal ikilisi kötü bir başlangıç ​​yaparak Paraguaylı Denisse-Fio'ya 2-0 yenildiler, Çek ikilisi Su Nowm-Ceylin Sayar  ise  aynı skorla Pavelkova'ya kaybetti. Bu başarıları sayesinde iki kadın takımımız kendi gruplarında sonuncu olarak şampiyonluğa veda ettiler. Yani FIVB 19 Yaş Altı  Dünya Şampiyonasında bir kadın takımımız yok.

Erkekler ve bayanlar son 16, son 16 ve çeyrek final maçları 17 Eylül Cumartesi günü, erkekler ve bayanlar yarı final ikinci ve final maçları ise kronosslot giriş 18 Eylül Pazar günü  oynanacak.