SPOR
Giriş Tarihi : 27-09-2022 10:18   Güncelleme : 27-09-2022 10:18

Pas yapmaya çalışan bir İstanbul Spor vardı

Pas yapmaya çalışan bir İstanbul Spor vardı

Takım elbette tebriki hak ediyor. İyi bir oyun oynadılar ve ellerinden gelenin en iyisini yaptılar."

"Beşiktaş yapamadı' skoru kim yazacak bilmiyorum ama İsmail'in yerine kimin geleceği tartışılıyor. Bu ciddi sorunlar yarattı ve yaratmaya  devam ediyor. "

"Sosa'yı bekliyor, ikimiz de 11 yaşındayız." Sahaya çıkmak için şartları yok. Bildiğimiz Sosa'dan çok uzak görünüyor. Milli takımın geri kalanı da iyi durumda. onu."

Temposu çok yavaş. Beşiktaş taraftarları da izlemekten sıkıldı. Bu takımın ne durumda olduğunu biliyoruz. Kulağa gerçekten farklı geliyor. Bu akım tükendi mi? Haftada bir thepapelbet oyun oynuyor. Onu bu kadar yoracak ne yaptı? Bu konuyu tartışmamız gerekiyor. "

En iyi iki oyuncu Yeşil ve Siyah kabul edilen rekoru kırdığında, avantajlarını koruyamayarak sahadan 2-2'lik beraberlikle ayrıldılar. Kalan 6 maçta 4 mağlubiyet ve 2 beraberliğin ardından Love The Qin takımı bitirdi. 2 puanla son ve milli takıma girdiğine pişman olan Deniz Spor hocası Mesut Bakar, taraftarları kadro eksikliğinden dolayı hayal kırıklığına uğrattı.

"Dönemiyoruz" diyen tecrübeli teknik adam, "Maçta kaybetmiş olabiliriz ve önemli maçlar da yaşayabiliriz. son dakikadaki pozisyonlar Savaşımdan yola çıkarak thepapelbet giriş bazı sorunları çözmeye çalışıyoruz. Daha işimiz bitmedi, yük 6-7 oyuncuda. Oğuz'un sırtından bir sakatlık vardı, biz de ona öyle vurduk. Milli takımlar arasında iyi vakit geçirmeliyiz. Jay'in dönüşünü dört gözle bekliyoruz. Fikir bir ara vermek ve yeniden başlamaktır.