SPOR
Giriş Tarihi : 27-09-2022 16:18   Güncelleme : 27-09-2022 16:18

Takımların önünde çok büyük fırsatlar var

Takımların önünde çok büyük fırsatlar var

Lig devlet müdahalesi altında Galatasaray, önümüzdeki 28 gün içinde sadece bir  maç oynayacak. 1 Ekim'de yurt içi ara sezonun ardından Adana Demirspor'dan ayrılan Cim Bom, önümüzdeki hafta BAY üzerinden lige geçecek. Galatasaray bu nedenle büyük bir mola verecek.

Herkese zaman verecek

Galatasaray bir plan yaptı ve aralıklı 2 haftalık bu süreci doğru  kullanmak istiyorlar. Antrenör Okan Brook ve hubblebet ekibi hazırlık maçlarını ve kamp aralarını değerlendirecek. Sonuç olarak ekip, yaz boyunca ertelenen yasama ve cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ertelendiği tüm çabaları yakalayabilecek. Böylece süreç, Florya'nın yeniden sezona hazırlanırken görüldüğü bir döneme giriyor. Profesör Okan, altyapıdaki gençler de dahil olmak üzere bu çalışmalara katılan tüm katılımcıların durumu hakkında bir güncelleme görmeyi planlıyor.

Özel program hazırlandı

Planlanan hazırlık  ve hazırlık kampı programları ile takımlar, taktik ve koordinasyonlarını bir üst seviyeye taşıyacak, formsuz oyuncular ise arkadaşlarına yetişme fırsatı bulacak. Görünen o ki, Icardi, Mata ve diğer yıldızların dönemimin başında özel eğitim kampları yoktu, bu da takıma uyumlarını hızlandıracak. Takımın havasına gelince, üç maçlık galibiyet serisinin ardından böylesine sert bir hubblebet giriş mola, son etaplarda olumlu bir faktör olarak görüldü.

AYÖS Konyaspor'un ilk hedefi ligde düzenli olmak ve ardından Avrupa Kupası'nda yer almaktı.