SPOR
Giriş Tarihi : 27-09-2022 23:18   Güncelleme : 27-09-2022 23:18

Dönerek içeri giriyor

Dönerek içeri giriyor

Reyambagna arkasından kaleye vuruyor, top kendi ağlarına gidiyor, az önce direğe temas ediyor. Kader Karagümrük'ten yana...

Kırmızı kart !

90+3' Mahmut Tekdemir, Dreseviç'e yaptığı kötü müdahaleden sonra oyundan atılıyor.

Bir kırmızı daha!

90+5' Shukurov, sert bir protestonun ardından ikinci bir sarı kart gördü ve oyundan atıldı.

Yüzleşme bitti.

Fenerbahçe, Premier Lig'in altıncı haftasında Alanya Sport'u konuk edecek. Bu zorlu mücadele öncesinde Sarı Mavi Donanma ekibinin hocası limosbet Jorge Jesus önemli bir konuşma yaptı.

Portekizli teknik adam, Rennes ile olan ritmin ardından Alanya maçının zor geçeceğini belirterek, "Bu sefer Rennes'e karşı elimizdeki en güçlü rakibe karşı oynuyoruz. Rennes bize en çok gelen L" takımını getiren isim. Ama takımım iyi oynadı ve iyi bir sonuç aldık. Umarım bugün de aynı rolü oynayabiliriz. Bu  sinyaller klasik oyunumuzun göstergesidir" dedi.

İsa sözlerine şöyle devam etti:

"Personelde bazı değişiklikler yapacağız"

"Fransa'nın sıkı bir ritmi var ve bu maça kadar yeterli zamanları yok. Fransa'da gösterdiğimiz fizyolojik oyunu tekrar göstermek için bazı limosbet giriş değişiklikler yapacağız. Bu yüzden bugün  taze kan diyebileceğimiz oyuncularla oynadık."

'Her oyun zordur'

"Türkiye ligini artık daha iyi biliyoruz. Zor. Bugün zorlu bir maç olacak. Ancak bugün engelleri aşabileceğimize inanıyoruz.

Premier Lig'in 7. haftasında Trabzonspor, Gaziantep FK'yı 2-0 mağlup etmesine rağmen 3-2 mağlup etti. Manolis Theopi maçın ardından Stefanos, Bordeaux'nun Blues adına açıklamalarda bulundu.