SPOR
Giriş Tarihi : 28-09-2022 02:20   Güncelleme : 28-09-2022 02:20

Kolaydır ve en önemlisi az kişi ile savunma yapmaktır

Kolaydır ve en önemlisi az kişi ile savunma yapmaktır

Ekibim en iyi işi yapıyor. Ekibimi tebrik ederim. 6 maçta 20 gol attık. Tek yapmamız gereken ilerlemeye ve gelişmeye devam etmek. Daha iyi yapabileceğimiz şeyler var. Bu zaferin tadını çıkaracağız. Her zaman gelişebileceğimize inanıyoruz. Fizyolojik durum aynı zamanda taktik duruma da bağlıdır. Oyuncularım hafta boyunca çok çalışıyor. Antrenmanlarda ellerinden hedefbet geleni yapıyorlar. Doğru yoldayız ve bu yolda devam etmeyi umuyoruz. Hiçbir şey alamıyoruz, hedef aynı kalıyor. Bu yolda devam etmek istiyoruz” dedi.

Arda Güler'in performansından bahseden İsa, “Arda neredeyse 17 yaşında bir oyuncu. Hepimiz onu oynarken görmek istiyoruz. Ancak, elbette, iyileştirme için yer var. Fenerbahçe ile kıyaslarsanız milli takımda oynamak daha da zor. Henüz buna hazır olduğunu sanmıyorum. Oyuncuların değerini biliyoruz. Adım adım öğrenmeli ve dönüşmelidir. Fiziksel olarak çok güçlü değil ve topla çok hızlı değil. İyileştirme için yeri var. Yaşlarından dolayı normaldirler. O çok yetenekli bir oyuncu, ancak futbol tek oyuncu değil. Futbolun yeteneğine bir  şeyler eklemelisiniz. Türk milli takımının geleceği olacak” dedi.

Spor Toto Süperliga'nın 7. haftasında Fenerbahçe, Alanyaspor'u 5-0 mağlup etti. Maçtan sonra Yellow Deep Blue'nun başarılı oyuncusu Willian hedefbet giriş Arao basına açıklama yaptı. Takımın galibiyetinden ne kadar mutlu olduğunu vurgulayan Arao, "Takımın gösterdiği kararlılık ve mücadele ruhundan dolayı çok mutluyum. Hepimiz için kolay bir maç olmadı, ancak baskının üstesinden gelmeyi başardık. Yaratılan fırsatlar" dedi.