SPOR
Giriş Tarihi : 28-09-2022 23:21   Güncelleme : 28-09-2022 23:21

Gönlünü fetheden yeni kanat oyuncusu Lucas Torreira

Gönlünü fetheden yeni kanat oyuncusu Lucas Torreira

12,1 kilometre ile takımın en hızlı oyuncusu oldu. Sergio Oliveira onu 11.1 km ile  takip etti.

Mauro Icardi'nin Galatasaray'dan transferi özellikle Arjantin'de yankılanmaya devam ediyor. Mauro Icardi ve Wanda Nara çiftinin hayatı, Amerikan televizyonunda yayınlanan ünlü Arjantin televizyon programı LAM'da (Los Angeles de la Manana) yeniden mercek altına alındı.

Arjantinli gazeteci Augusto Tartufoli, çiftin özellikle Paris'teki hayatıyla ilgili açıklamalarda bulundu ve aylık giderlerinin yüksek olduğunu thepapelbet söyledi.

Aylık 500.000€!

Tartufoli, Mauro Icardi ve Wanda Nara çiftinin ayda ortalama 500.000 dolar harcadıklarını söylüyor. LAM ile ilgili olarak Tartufoli, basın bültenini kullanarak "Wanda Nara, Paris'te yaşamak için ayda ortalama 400 ila 500.000 avro harcıyor. Çok fazla para!" dedi.

İtalya'da aileler ve çocuklar için okul ücretleri

Arjantinli magazin muhabirleri, harcamaların çoğunun İtalya'daki evlerini korumak ve beş çocuğunu seçkin uluslararası okullarda eğitmek için thepapelbet girişyapıldığını söyledi. Tartufoli, "Yaşam standartları yüksek ve harcamaları durgun, karşılanamayacak kadar yüksek." Dedi.

Galatasaray 750.000 € yıllık

Tartufoli daha sonra LAM'a bir açıklama yaptı ve PSG'nin ülkenin yüksek yaşam standardını karşılamak için daha ucuz bir yol için Galatasaray'dan Icardi, Türkiye'den yılda 10 milyon €, Türkiye'den 750 bin € ödediğini söyledi.

Tartufoli konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Paris'ten bir çek, Mauro'nun hesabına her yıl 6 milyon avro yatırılıyor. Kabul edilebilir tek şey kalan 4 milyon avronun Türkler tarafından yapılması.