SPOR
Giriş Tarihi : 29-09-2022 10:22   Güncelleme : 29-09-2022 10:22

Takıma seçilmekten gurur duyuyorum

Takıma seçilmekten gurur duyuyorum

Umarım sahada özgüvene en iyi şekilde cevap verebilirim. "

23 yaşındaki orta saha oyuncusu, milli takım davetiyesini aldığında kulüpte olduğunu belirterek, 'Haberi aldığımda kulüpteydim. Bu beklenmedik bir haber ve çok mutluyum. Bu formaya layık görülmekten ve buraya davet edilmekten mutluluk duyuyorum. Çok heyecanlıyım. Yemek yerken titriyordum ve çok heyecanlıydım. Hala çok heyecanlıyım. Çok mutluyum" dedi.

"Gerçekten gurur duyuyorum"

İlklerle dolu bir dönem geçirdiğimi söyleyen İsmail Yüksek, "Hissettiklerimi söylersem kitap yazarım. Ben zaten söyledim. İlklerle dolu bir dönem geçirdim. Hüzün ve onikinumara mutluluğu aynı anda hissediyorum. En büyük mutluluğum  burada olmak. Gerçekten gurur duyuyorum. Asla pes eden bir oyuncu değilim. Ben hayal kuran ve hayallerinin peşinden giden bir futbolcuyum. Şu anda hayalimi yaşıyorum. Gerçekten gurur duyuyorum” dedi.

4 ayda 6x piyasa değeri

23 yaşındaki futbolcu İsa Prensi, hem Fenerbahçe'yi güçlendirdi hem de iyileştirdi İsmail Uksek, 2020'de Gölcükspor'dan ayrılmadan önce Balıkesirspor, onikinumara giriş Adana Demirspor ve  geçtiğimiz Mayıs ayında Fenerbahçe'ye döndüğünde hiç şansı olmayan Bursaspor'a kiralandı. İsa'nın ellerinde yeniden doğan genç futbolcu, her geçişte değerini artırıyor.

Önce Balıkesir'e kiralanan ardından istediği fırsatı bulamayan Golchuks Sports'tan Fenerbahçe'ye 2020 transferi, Adana Demir ve Bursa'ya kiralandı, bu kez Jorge Jesus ile yeniden doğdu. 6'sı Avrupa Ligi'nde, 2'si de ligde olmak üzere 8 maçta forma giyen genç, Avrupa'daki tüm müsabakalarda 11'in üzerinde puan alarak takıma güç kattı ve değerini artırdı.