SPOR
Giriş Tarihi : 29-09-2022 10:22   Güncelleme : 29-09-2022 10:22

Saldırının Duyurusu

Saldırının Duyurusu

Hilal, üçüncü maçta bu skorla  ilk mağlubiyetini kaybetmesine rağmen, Türkiye Basketbol Federasyonu Genel Koordinatörü Omar Onan, maçın ardından yaptığı açıklamada, oyuncu ve fiksatörlerin Fur Can Korkmaz'da olduğunu ve ardından soyunma odasında saldırıya uğradığını söyledi. . kovuldu

FIBA, dinlendikten sonra Omar Ao Nang'ı geride bıraktı

Ao Nang, "Buradan FIBA'yı arıyorum ve her dakika bu koridordaki tüm kameraları  önümüze getirecekler. Eğer yapmazlarsa, oyun dışı kalırız ve resmi olarak thepapelbet Georgia Eyalet Polisi ile savaşacağız. Önümüze kameralar getirdiler ve hepimiz izledik. Tüm oyuncularımız bizim için çok değerli, iki maç oynadık ve hiç böyle olmamıştı. Hepsi FIBA'nın suçu! Başkanla da görüştük. Güvenlik gelsin, belli ki korumayacaklar. Oyunda bir de kaide hatası  var. Nereden bakarsanız bakın, ondan alınacak bir şey yok'' dedi.

O anları özetleyen Onan, "Oynamayan oyuncular düştü. maçın sonunda salon bize saldıracak. Polis bizi koruyormuş gibi yapıyor, sadece bize baskı yapıyor. Ben thepapelbet giriş bir aktörüm ve hiç böyle bir şey görmedim. Bundan tamamen FIBA ​​sorumludur” dedi.

Gökhan GERMAN'ın tüm yazılarını görmek için tıklayın

Yazarımız Gökhan German, olayı ve maçı değerlendirmek için şu sözleri kullandı:

Tiflis'te birbirimizi izledik Karşılaşmayı Kötü oynadık ve Karadağ'daki maçları kazandık ve Bulgaristan  ve bu sefer olmadı. Gürcistan'da takımın yıldızı St. Helia'nın ardından maçta Bitazd sakatlandı.