SPOR
Giriş Tarihi : 30-09-2022 13:27   Güncelleme : 30-09-2022 13:27

Unutmayacağız

Unutmayacağız

Milli takım kaptanımız Melih Makhmutoğlu, "Gençliklerinde böyleydi" diye muhteşem bir konuşma yaptı. FIBA sona erdiğinde ortaya koyduğumuz itirazlar için hiçbir beklentimiz yoktu. Acaba Gürcüler bu eylemleri başka bir  ülkede yapabilirler mi? Dünkü olayı bir anlığına unuttuk. Şimdi bir sonraki maça odaklanıyoruz.

Galatasaray'dan mesaj... Galatasaray, yeni Süper Lig sezonunda yeni bir isimle takımına güç kattı ve başarı için çabalamaya devam ediyor.

Huang Hong, uzun süredir gündemde olan Icardi'nin transferi ile sona erdi. Tivibu Spor'a konuşan Spor Kral muhabiri Metin Karabaş, 29 yaşındaki forvetin yakında Türkiye'ye mislibet gelmesi beklenen transferini bildirdi.

Metin Calabas, Icardi'nin 6 Eylül Salı günü geleceğini belirterek, "Sağlık kontrolünden geçtikten sonra imza atacak. Çarşamba günü resmen Galatasaray olacağı söylendi. Oyuncu. Buradan ayrılacağını hiç sanmıyorum. Don" aşağı gelme, dedi.

Fenerbahçe, Avrupa Ligi B Grubu'nda Dinamo Kiev, Rennes ve AEK Larnaca'yı mağlup etti.

Avrupa Ligi, her biri 4 takımdan oluşan 8 gruba ayrılmış 32 takımdan oluşacak. 6 maçın ardından grup aşamasını grup birincisi ile tamamlayan 8 takım doğrudan 16 tura çıkacak. mislibet giriş İkinci gruptaki sekiz takım, play-off'ların son 16 turunda Şampiyonlar Ligi grubundaki takımlarla karşı karşıya gelecek. Play-off'ları kazanan takım son 16'ya kalır. Avrupa Ligi grubunu üçüncü sırada tamamlayan takım, son 16 Speech League play-off maçına çıkacak. Grubun sonuncusu Avrupa defterini kapatacak.