SPOR
Giriş Tarihi : 02-10-2022 23:36   Güncelleme : 02-10-2022 23:36

Yardımcısı Marco Braz

Yardımcısı Marco Braz

 

Gabigor'un Fenerbahçe'ye transferiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Blaz, Brezilya basınına yaptığı açıklamada, Türk kulübünün yıldız oyuncuyu transfer edecek maddi güce sahip olmadığını söyledi. "Gabigol'ü nasıl alacaklar? Latifa mı? Türkler, 35 milyon euroluk serbest kalma maddesi  olan bir oyuncu alamazlar" dedi.

Başkan Yardımcısı Blaz dışında; "Fenerbahçe parayı ödemiş olsaydı bile Gabriel'in oraya gitmeyeceğine inanıyorum. İlk tercihi İspanya veya vbet İngiltere olurdu" dedi.

Brezilyalı şu ana kadar Flamengo formasıyla  178 maçta forma giydi, 109  gol attı ve 31  asist yaptı.

Fenerbahçe'nin Brezilyalı orta saha oyuncusu Willian Arao, Fenerbahçe TV'nin 'Günlük Röportaj' programına konuk oldu ve konuştu. Sezonun geri kalanını değerlendiren Arao, Pazar günü Beşiktaş ile yaptığımız derbi hakkında da konuştu. Brezilyalı oyuncu derbinin özel olduğunu ve Beşiktaş için hazır olduğunu belirterek ligi kazanmak için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

Antrenör Jorge Jesus'u da öven oyuncu Willian Arao'nun ifadesinden şu sonucu çıkardık:

"İyi oynuyoruz, her hafta gelişiyor ve gelişiyoruz"

"Takımımız gelişmeye devam ediyor. Şu anda çok iyi oynuyoruz, her hafta gelişiyoruz ve gelişiyoruz. Teknik direktörümüz de sık sık vbet giriş dile getiriyor. Sanırım hayranlarımız da bunu gördü. Maç başına daha az hata yapıyoruz. Bu  iyi bir gösterge ama hala en iyi durumda değiliz. Her  gün daha iyi ve daha özgüvenli oynamaya çalışıyoruz ve koçun bizden istediklerine uyum sağlamaya çalışıyoruz. "