SPOR
Giriş Tarihi : 03-10-2022 10:37   Güncelleme : 03-10-2022 10:37

İyi hazırlık

İyi hazırlık

 

Takımın mental olarak en iyi olduğu bir maç olacak. Biri kazanacak. Hepimiz derbiyi kazanmak istiyoruz ama kaybetmek istemiyoruz. Türkiye'de derbide kaybetmemek kazanmaktan  daha önemli görünüyor."

Shaheen derbiyle ilgili sözlerine şöyle devam etti: "Bence Beşiktaş-Fenerbahçe derbisinde oynamak diğer derbilere göre daha zevkliydi. Bunu hem antrenmanlarda hem de performans sırasında fark ettim. Bu. Beşiktaş her maçı Q ile önde götürüyor. ev sahipliği yaptıkları oyun" şeklinde bir açıklama yayınladı.

"Formsuz Kaleci"

Son dönemde eleştiri konusu olan Beşiktaşlı kaleci için eski kaleci Murat Shaheen, "4 Beşiktaş  kalecisinin kendine has bir tarzı var, ikisi de  yetenekli. Ama şu anda sahabet bence formda değiller" dedi. söz konusu.

Murat Şahin, "Genellikle 3 kaleci planlıyoruz. İki iyi kaleci ve bir üçüncü. Plan nasıl yapılıyor bilmiyorum ama takım başına 4  iyi kaleci çok fazla. Evet. Bilmiyorum öyle olduğunu düşünüyorum. Altay veya Ersin, Uğurkan veya Muslera sorusuna cevap vermeye uygun, hepsinin kendine has özellikleri var ve  4 büyük Türk takımının kalelerini koruyorlar. Bu kadar yetenekli olmasalardı bu seviyede sahabet giriş olmazlardı. ' söz konusu.

'Üzgünüz'

Dönemle ilgili açıklamasına devam eden Şahin, "Beşiktaş'ta uzun süre kalıp Beşiktaş'ı başarıya götürmek istiyoruz. Ama teknik direktörde bazı şeylerden kaçamazsınız. Gerçekten çok üzüldük. Ama ne yazık ki gerçek bu. Bizim işimiz. Hedeflenen sonuçlara ulaşılmadığında bu sonuçlar kaçınılmazdır” dedi.