SPOR
Giriş Tarihi : 04-10-2022 02:49   Güncelleme : 04-10-2022 02:49

Takımına geçmeleri için önemli bir alan olduğunu belirterek

Takımına geçmeleri için önemli bir alan olduğunu belirterek

 

"Beşiktaş Meclisi'nde futbol gelişimi var. 2 ay önce resmi olarak duyurmuştuk ama 4 aydır üzerinde çalışıyoruz. Uzun zamandır istediğim bir şeydi. Bence genç oyuncuların A takımına yükselmeleri çok önemli.Onu Beşiktaş'ta ilk kez  başlatmak benim için çok özeldi. Çünkü Beşiktaş benim evim. İlk hedefim bir geliştirme ofisi oluşturmaktı. Yükledikten sonra, ilk başta kim olduğu umurumda değildi. Artık U19'lardan A takımlarına kadar oyuncuları desteklemek için bir yer var.Benim için çok mutlu onwin ve şanslı bir ayrılık oldu. Beşiktaş'tan gönül rahatlığıyla ayrıldım. Bu başarıldığı için Beşiktaş'ın bu  kurumu geliştireceğine olan inancım tamdır. Türk futbolunda her kulübün bu  yapıyı oturtmasını istiyorum. ifadesini kullandı.

"Başkan sözünü tutuyor"

2020'de PAOK'tan 2.2 milyon euro'ya Fenerbahçe'ye katılan Perkas, Donanma'nın sarı formasıyla çıktığı 67 maçta 13 gol attı ve 8 asist yaptı.

Yunan oyuncunun Hull'un üç maçında da şansı vardı, ancak çok az gol attı veya asist yaptı.

Sarılar ve Siyahlar, 1 Ekim Cumartesi günü saat 16:00'da Nurettin Soykan kompleksinde Sakaryaspor ile karşılaşacakları bu maç için hazırlıklarına devam edecek. Teknik direktör Cihat Arslan'ın onwin giriş yönetiminde çalışmalarını sürdüren Kaplanlar, maçı Sakaryaspor'dan kazanarak  ilk lig galibiyetini almak istiyor. Başantrenör Cihat Arslan kendisine şans verirse, maç-1 penaltıyı tamamlayan forvet  Haqi Osman,  Sakaryaspor maçında oynayacak.

Antrenmanlarda oyuncuların kararlılığı ve hırsı dikkat çekerken, Sakarya'nın maçında hiçbir oyuncu sakatlanmadı veya ceza almadı.