SPOR
Giriş Tarihi : 06-10-2022 01:55   Güncelleme : 06-10-2022 01:55

Mensah, Thiam, Gavranovic

Mensah, Thiam, Gavranovic

Trabzonspor: Ugulkan, Larsen, Bartra, Hugo, Ellen, Theopis, Hamm Sik, Abdelkadriasam, Bacasetas, Trezeguet, Maxi Gomez

Çalışıyorlar ve gidiyorlar

Dün sabahki son antrenman Mehmet Ali Yılmaz'da Bordo Blues kurulumu. Trabzonspor Spor Grubu daha sonra özel bir uçakla Kayseri'ye gitti. Uzun süredir yaralanan Visca, Serkan Assan ve Doruhan'ın yanı sıra  tedavi süreci henüz tamamlanmayan acılı Giannini ve Bruno Perez de gruba dahil edilmedi.

Marc Bartra Kart Limiti

Fırtına savunucusu Marc Bartra bugünkü maçta sarı kart görürse cezalı olacak. Üç sarı kart gören İspanyol savunmacı, cezalı olması durumunda Kasımpaşa'nın önümüzdeki hafta Akyazı'daki betist maçını kaçıracak. 17.00'de başlayacak karşılaşmada Abdullah Avcı, Bartra'nın yanında  Vitor Hugo'yu defans oyuncusu olarak görevlendirecek.

Trabzonspor Spor Özel Ödülü

Trabzonspor, geçen sezonki 'Şansını Alma' kampanyası için Ümit Vakfı tarafından ödüllendirildi. İstanbul'da düzenlenen törene katılan Cumhurbaşkanı Ahmed Aoğlu, "Bu kutlamalar sırasında ateşli silah kullanma ihtimali beni geceleri uyanık tuttu. Bunun olmaması için sistemli bir şekilde çalıştık ve şehir genelinde ortalama 500.000 kişinin katıldığı şenlikler çok büyüktü. İnsanlar birbirine yapışır, kollar değil. Dünyanın gündeminde oturuyoruz. Alın terini döken herkese teşekkür etmek betist giriş istiyorum. ”

Kayserispor'da son dakika

Son 4 haftada 3 maç üst üste kaybeden Kayseri Spor'un durumu iyi. Ali Karimi ve Attamah dışında İç Anadolu'da eksik oyuncu bulunmuyor. Kesley Sports'ta Gavranovic ve Emra Barshasan gibi hücum hattındaki 2 büyük isim bugün 11'de başlayacak.