SPOR
Giriş Tarihi : 11-10-2022 02:58   Güncelleme : 11-10-2022 02:58

Ersin Destinoğlu

Ersin Destinoğlu

 

Kulüple yeni sözleşme imzaladı. Aylık maaşı 15.000 lira, dört yıllık sözleşmeyle sezon başına 700.000 avroya çıkacak. Zihinsel çöküşünün temel nedeni olan bu sorun, padişahbet milli bayramda ortadan kalktı. Dolayısıyla derbide tüm dikkati ile sahada olacak.

Valentin Rossier

Fransız sağ bek takımın yedek kulübesi adıdır. Derbi havasına alışmış tecrübeli futbolcu,  rakip yarıda yaptığı düzenli vuruşlarla Fenerbahçe savunmasını zayıflatarak takım arkadaşlarına pozisyon yaratmaya çalışacak.

Tayyip Talha Sanuç

Transfer penceresinin son saatlerinde takıma katılan Tayyip Talha Sanuç, milli molada kendini geliştirdi. Genç defans oyuncusu, teknik direktör Valerian Ismail'i verimli görünümüyle mutlu etti ve yarınki derbi öncesinde Nesip Uysar'ı öne geçirdi.

Romalı Set

Beşiktaş'ın güvenliği arkada... Uzun Premier Lig kariyeri boyunca birçok kez bu kadar önemli maçlarda görev yaptı. Tecrübesine göre Fenerbahçe'nin padişahbet giriş hücum hattını iyi durumda tutmamaya çalışacak.

Arthur Masuku

Etkili savunma performanslarının yanı sıra, DRC sol beki de hücumdaki etkili ilerlemeleriyle dikkat çekiyor. Takım arkadaşları için iyi bir pozisyon oluşturduktan sonra hızlı bir şekilde servis kutusuna geri dönecek ve derbideki bu özel durumdan da yararlanacaktır.