GÜNCEL
Giriş Tarihi : 14-10-2022 11:52   Güncelleme : 14-10-2022 11:52

Dağ Palmiyesi Satın Al

Dağ palmiyesi iç mekan palmiyelerinden biri olarak son yıllarda dekorasyon uygulamalarının en çok tercih edilen bitkilerinden birisi olarak karşımıza çıkıyor.

Dağ Palmiyesi Satın Al

 

Dağ palmiyesi iç mekan palmiyelerinden biri olarak son yıllarda dekorasyon uygulamalarının en çok tercih edilen bitkilerinden birisi olarak karşımıza çıkıyor. Bir odada tutulduğu zaman çiçek açma ihtimali olan bu özel Palmiye çeşidi kolay bakımı ve görsel güzelliği ile en çok tercih edilen bitkilerin başında geliyor. Dağ palmiyesi bakımı en kolay olan bitki türlerinden birisidir. Uygun şartlar sağlanabildiğin de çok hızlı bir şekilde büyüyebilen bu bitkinin Guatemala ve Meksika'nın dağlık bölgelerin özgü olduğu bilinmektedir. Onun bu denli ilgi görmesi ve dünyanın farklı birçok ülkesinde yetiştiriliyor olması sahip olduğu özelliklere bağlıdır.

Dağ palmiyesi türünün her biri farklı cinsiyetlere sahiptir. Her bir palmiyenin dişi veya erkek çiçekleri bulunmaktadır. Dişi palmiyelerin sahip olduğu çiçekler çok daha etkileyici bir kokuya sahip olduğu gibi görsel olarak çok daha güzel bir görüntü sunmaktadır. Bu özellikleri sayesinde dağ palmiyeleri aynı zamanda çok özel birer hediye olabilmektedir.

Birbirinden farklı tasarımlarla kullanıma hazır hale getirilmiş dağ palmiyesi çeşitlerini inceleyebilmek ve bu özel tasarımları birbirinden şık iç mekanlarda çok özel birer detay olarak görmek istiyorsanız Salon Bitkileri Sitesine giriş yapabilirsiniz. Bu platformda özel saksılar içerisinde hazırlanmış olan birbirinden etkileyici ve farklı boyutlardaki dağ palmiyelerin iyi online olarak satın alabilirsiniz.

Dağ Palmiyesi Bakımı

Çok kuru ortamı sevmeyen ve neme ihtiyaç duyan dağ palmiyeleri bakımı en kolay olan bitki türlerinden birisidir. Özellikle iç mekan dekorasyonlarında büyük yer verilen dağ palmiyeleri bakımlarının kolay olması ve görsel açıdan etkileyici olmaları nedeniyle en çok tercih edilen bitki türlerinden birisidir. Dağ palmiyeleri 30 santimden 130 santime kadar farklı boyutlarda olabilen ve Nadiren de olsa 200 santime kadar büyüyebilen özel bitkilerdir. Havayı temizleme özelliği bulunan bu bitkiler aynı zamanda zorlu şartlara dayanıklı yapısı ile tanınmaktadır.

Salon Bitkileri internet sitesine giriş yaparak birbirinden farklı boyutlarda özel olarak hazırlanmış dağ palmiyelerini inceleyebilirsiniz. Dilerseniz evinizin veya ofisinizin bir köşesinde konumlandırmak üzere Dilerseniz de uzun yıllar saklanabilecek bir hediye olarak dağ palmiyesi çeşitlerinden online olarak satın alabilirsini