GÜNCEL
Giriş Tarihi : 17-10-2022 10:04   Güncelleme : 17-10-2022 10:04

İstanbul Nakliyat Firması Seçimi Nasıl Yapılmalı?

İstanbul Nakliyat Firması Seçimi Nasıl Yapılmalı?

 

Evden eve nakliyat firması seçerken, belli kriterler içermesine dikkat etmek gerekir. Öncelikle, müşterilerden olumlu yorumlar almış, deneyimli firmaların araştırılması gerekecektir. Güvenceli ve titiz yaklaşımlar sergilemesi de önemli hususlar arasındadır. Firmaların hızlı ve çözüm odaklı yaklaşımlar sergilemesi de nakliyat konusunda tercih sebebi olacaktır. İstanbul evden eve nakliyat tüm bu konularda uzman ve titiz yaklaşımları olan firmaların başında gelir. Taşınacak kişiyi kaygılandıran, eşya paketleme işlemlerine kısa ve güvenli çözümler sunacaktır. Müşteri ile iletişim sonrası, direkt taşınacak evde gözlem yapıp, uygun çözümler sunarlar. Eşyaların bir listesi çıkarılır ve ona uygun paketler temin edilir.

 

Ev Taşıma İşleminde Detayların Önemi

Ev taşıma işleminde her türlü detay, önem taşımaktadır. Kartal evden eve nakliyat firması bu konuda titiz yaklaşımlar sergiler. İletişim sonrası direkt ev ziyareti yapılır. Oda sayısı ve eşyalar not edilir. Ona uygun nakliye aracı ve paketler tedarik edilir. Müşterinin söylediği tarihte, zaman kaybetmeden sabahtan, taşınma işlemine başlanır. Beyaz eşyalar, camlar, mutfak eşyaları farklı şekilde paketlenecektir. Bu konuda daha önce kullanılmamış, yeni ve dayanıklı paketler alınır. Aynı odanın, aynı eşya grupları bir paketlenir. Taşındıktan sonra, varılan yeni evde bu sayede, eşyaların yerleştirilmesi son derece kolay olacaktır. Seçilecek nakliye aracı da eşyaların muhteviyatı ve sayısına uygun büyüklükte seçilecektir. Sarsıntıya karşı, araçların her türlü bakımları yapılmış olmalıdır. Firma bu konuda da titiz yaklaşımlar sergiler. Taşınma işleminin zor olabileceği alanlarda da asansörlü taşıma sistemleri ile bu konunun üstesinden gelinecektir. Bazı durumlarda, eşyaların belli bir süre depolanması gerekebilir. Bu konuda da firmanın depoculuk hizmeti bulunur. Depoların ısı, nem ve temizlikleri sağlanır. Sürekli çalışan kamera sistemi bulunmaktadır. Bu sayede eşyaların bozulma ve çalınma riski ortadan kalkmış olur.

 

Ev Taşımada Güvenilirlik Sunan Firmalar

İstanbul Hacıoğlu nakliyat ev taşımada güvenilirlik sunan firmaların başında gelmektedir. Eşyaların taşınması büyük bir titizlikle yapılmaktadır. Oluşabilecek en ufak bir hasara karşı da güvence maksatlı, taşıma sigortası yapılmaktadır. Evden eve taşımacılık gibi ofis ve iş yeri taşımacılığı hizmeti de sunulmaktadır. Bütün taşıma işlemlerinin kısa sürede ve daha güvenli şekilde taşınması için İstanbul asansörlü nakliyat araçları ile vinçli taşıma sistemi tercih edilmektedir. Hacıoğlu Evden Eve Nakliyat LDT ŞTİ şirketinin profesyonel nakliye hizmetlerini yakından incelemek için, https://www.hacioglunakliyat.com.tr/ sitesinin ziyaret etmenizi öneriyoruz.

 

Hacıoğlu Evden Eve Nakliyat

Telefon: 444 30 52

GSM: 0533 658 88 82