GÜNCEL
Giriş Tarihi : 18-10-2022 13:42   Güncelleme : 18-10-2022 13:42

Ankara Etlik Bölgesinin En İyi Künefecisi İbrahim Usta

Ankara Etlik Bölgesinin En İyi Künefecisi İbrahim Usta

 

Bir mekanı ziyaret edip pişman olmadan, ağzınızın layığı ile tatlı keyfi yaşamak istiyorsanız gideceğiniz tek adres Künefeci İbrahim Usta. Mekana giden herkes memnun bir şekilde ayrılıyor. Google yorumlarından da ne kadar muazzam servis yapıldığını görebilirsiniz. Gerek müşterilerin karşılanması, gerek verilen ikramlar ve gerekse eşsiz lezzetler sayesinde ziyaretçilerin olumlu görüşlerini kazanıyor.

1980 yılından bu yana, 42 yıldır hiç kaliteden ödün vermeden hizmet sunan firma dondurması, künefesi ve katmeri ile damaklarda unutulmaz bir lezzet bırakıyor. Üstelik fiyatları da piyasaya göre çok daha uygun. Antep fıstıklı dibek kahvesi de enfes bir lezzete sahip. Farklı semtlerden bile çok sayıda ziyaretçi Gaziantep ve Şanlıurfa’dan gelen malzemeler ile hazırlanmış lezzetleri tatmaya geliyor.

Firma ismi her ne kadar Künefeci İbrahim Usta olsa da kurucusu ve ustası Hüseyin Tungaç olduğunu belirtmek gerekir. Yıllardır hizmet sunan firma bugüne değin her zaman müşteri memnuniyetini sağlıyor.

İkramı Bol Künefeci İbrahim Usta

Künefeci İbrahim Usta’nın ziyaretçilerinden tam puan almasının bir diğer nedeni ise ikramının bol olması. Siparişleri vermeden, Antep fıstığı, meyve tabağı, ağın leblebisi ve semaver çay sizlerle buluşuyor. Böylece siz de tatlınızı beklerken önden atıştırmış oluyorsunuz. Tatlılarınız bittikten sonra ise sizi çok güzel bir tada sahip Antep fıstıklı dibek kahve bekliyor. Antep usulü kesme dondurması da tadılmaya değer lezzetlerinden bir diğeri. Siz de bu lezzetleri denemelisiniz.

Adres: Emrah Mah Yavrukurt Sk. No:5A Keçiören/Ankara

Telefon: 0312 323 27 63 - 0554 500 27 63