SPOR
Giriş Tarihi : 16-10-2022 14:49   Güncelleme : 16-10-2022 14:49

Memnun olduğu için mutlu olduğunun altını çiziyor

Memnun olduğu için mutlu olduğunun altını çiziyor

Ümit Bozok, maçın ardından Trabzonspor'a dönen takım uçağında kulüp medyasına röportaj verdi. Kesselly Sports, "Çok mutluyum. Maalesef gol sonrası üzücü bir olay oldu ama gol sonrası tüm takımın memnuniyeti benim için çok önemli. Ekip olarak mutluyuz. Gomez'e çok teşekkürler, çok yardımcı oldu. Umarım bir sonraki oyunda onun için yapabilirim. Çok mutluyuz" dedi.

Gomez: Aslında çok zor bir maçtı

Ümit Bozok'un asistini yapan Gomez, çok zor bir maç oynadıklarını belirterek, "Bu bizim için iyi bir maç. sıkı çalışma ve bağlılıkla favorisen geri dönebilir. Bence takım iyi gidiyor. Takım arkadaşlarıma minnettarım.

Yardım etmiş olabilirim ama çoğumuz harika bir ekip çalışması yaptık. Çok çalıştık ve 3 puan aldık. Destekçilerimize de teşekkür ediyoruz. Onlar bizim en iyi varlıklarımız oldular. Sürekli destek sağlarlar. Buna çok sevindik" dedi.

Öte yandan Bacasetas, Ümit'in harika bir gol kaydettiğini favorisen giriş belirterek, "Topun Ümit'te olduğundan yüzde yüz eminim. . , gol atacak"

Kalan 7 lig maçında; Yellow Deep Blue 4 galibiyet, 1 mağlubiyet ve 2 beraberlik; Zajc, Arda Güler ve Emre Mor son haftalarda kendilerine yer bulamamıştı.