SPOR
Giriş Tarihi : 16-10-2022 23:50   Güncelleme : 16-10-2022 23:50

Avrupa'da teknik direktör Avcı'nın Djaniny'nin sağ kanadını tercih etmesi bekleniyor

Avrupa'da teknik direktör Avcı'nın Djaniny'nin sağ kanadını tercih etmesi bekleniyor

Ligde  Ümit Bozok veya Yusuf Yazıcı'nın bölgede 3 yerli oyuncu bitirebileceği bildiriliyor.

Trabzonspor, Premier Lig'e önemli bir dönüşle liderliğini korumayı betonevip başardı. Ve birden Bordeaux'nun Blues'u Gaziantep ile Kayserispoor arasında altı sayı buldu.

Karadeniz tarafı, son haftalarda Avrupa'da ve ligde galip gelen ekibin aldığı top mermileriyle zaman zaman sıkıntı yaşıyor. Gaziantep'in 3-2'lik maçının ardından Les Bleus de Bordeaux, ligin iç aranın ardından tekrar Kayseri ile karşılaştı ve 2-1 kazandı.

Trabzonspor son dönemde geride kaldığı maçları kazanarak öne çıktı ve  bu sefer de aynı tavrı sergiledi. Karadeniz temsilcisi bu  ligde oynadıkları 8 maçta 5 mağlubiyet, 1 beraberlik ve 2 mağlubiyet yaşadı. Blues of Burgundy, geri dönüşün yardımıyla 6 sayı olmak üzere 16 sayı topladı.

Abdullah Avic'in tarafı geçen sezon 15 maçta  6 galibiyet, 6 beraberlik ve 3 mağlubiyet rekoru ile zirveye tırmanmaya betonevip giriş devam etti.

Şimdi sıra Monaco'da

Trabzonspor, son 3 Çin Süper Ligi ve Avrupa Ligi maçını kazandıktan sonra Monaco'ya karşı bir maç hedefliyor. 6 Ekim Perşembe günü Avrupa Ligi H Grubu'nda Monaco ile karşılaşan Bleus de Bourgogne, çalışmalarına devam ediyor.