SPOR
Giriş Tarihi : 17-10-2022 23:53   Güncelleme : 17-10-2022 23:53

Sadece onun futbol becerilerinin bir yansıması değil

Sadece onun futbol becerilerinin bir yansıması değil

 

Taraftarlara hayata bakış açısını ve saha dışındaki karakterini gösteriyor. Bu iki isim izlemekten gerçekten keyif aldığım ve hep örnek aldığım futbolcular. Bu yüzden yorumunuzu duyduğuma sevindim. "

- En üst düzeydeki adınız Pochettino. Kariyerinizde vidobet özellikle büyük etkisi olduğunu düşündüğünüz bir yönetici var mı?

"Kariyerim söz konusu olduğunda, evet, kesinlikle Pochettino "Bana çok güveniyor , tabii ki sadece kendisi için değil, bana çok güvenen tüm ekibi adına. Kendimi istediğim gibi ifade etmeme izin veriyorlar. Bir anlamda özgürleştiler. Ancak, usta olmanın ne demek olduğunu ve aradaki nüansları çok iyi biliyorlar. Beni çok iyi tanırlar. Ancak, zaman zaman hata yapmama engel olmadılar. Hata yapmama izin verdiler ve bunu saha içinde ve dışında yaptılar. Her olaydan sonra benimle konuşurlar ve her deneyimden vidobet giriş biraz almama izin verirler. O zamanlar genç bir adamdım ve o yaşta bu çok önemli. Kariyeriniz ne olursa olsun, futbol oynasanız da oynamasanız  da bu gence bu şekilde ulaşmak bence çok değerli bir adım. Aslında asıl mesele birazcık çünkü ben kolay futboldan bahsediyorum. Bu yüzden bu özgürlükle, bu güvenle yaşamak ve bunun getirdiği başarıyı hayranlarla paylaşmak benim için çok özel bir duygu. Benim için Pochettino çok önemli bir insan. "