SPOR
Giriş Tarihi : 18-10-2022 15:07   Güncelleme : 18-10-2022 15:07

Grupta iki değişiklik

Grupta iki değişiklik

 

Antrenör Abdullah Avcı, 11 yaşındaki oyuncunun son lig maçındaki küçük rotasyonuna hazırlanıyor. Trabzonspor teknik direktörü, sakatlığı nedeniyle favorisen sağ kanatta forma giyemeyen Abdülkadir Yaşam'ın yerine  geçen Djaniny Semedo'yu kadrosuna katmayı planlıyor. Merkezi savunmada, Densville'in Vito Hugo'nun yerini alması çok muhtemel. Avcılar diğer bölgelerde de aynı ismi oynayacak. Monaco'dan ayrılması muhtemel 11 isim: Hulkane, Larsen, Bartra, Densville, Alan, Theopis, Hamsik, Bacasetas, Giannini, Trezeguet, Maxi Gomez.

Monako öncesi taktik antrenmanı

Trabzonspor,  Avrupa Ligi H Grubu'nda Monaco ile oynayacağı maçın hazırlıklarına bir günlük aranın ardından yeniden başladı. Bordeaux'nun Blues'ları Mehmet Ali Yılmaz kuruluşundaki eğitimleri sırasında tam bir taktik provası yaptı. Eğitimin son bölümünde atış var. Trabzonspor bugün saat 12:30'da havalanacak özel jetiyle Monako'ya gidecek ve son II antrenmanını favorisen giriş yapacak. Akşam Saint-Louis Stadyumu.

Gürcistan yarınki maçı yönetecek

Saint Petersburg'daki Monaco-Trabzonspor hakemliği ile TSİ 19:45'te başlayacak. Stade Saint-Louis duyurdu. Gürcü FA'dan Giorgi Kruashvili, H Grubu'nda zorlu bir 90 dakikada görevi yaratacak.