SPOR
Giriş Tarihi : 20-10-2022 15:10   Güncelleme : 20-10-2022 15:10

"Neden gitti?" diye mesaj atıyor

Önce ebeveynlerimize yönelik algımızı değiştirmeliyiz. Veli konferanslarını altyapıya entegre etmemiz gerekiyor. Ama altyapı açısından bunu başarabileceğimizi düşünmüyorum.

Uzmanlarınızı getirmeniz gerekiyor, size yardımcı olabilirim. Doğru insanları doğru yerlere götürmelisin. Altyapıyla meşgul olsam da vidobet maç izleyen bir tek ben değilim. Normal bir parkur boşaldığında çimin bozulmasını önlemek için suni çimi tercih ettiler. Kararı kim veriyor diye sordum. "Kimse cevap vermedi. Sonra çimden sorumlu kişi bir karar verdi. "

En unutulan maç

"Fenerbahçe'yi Ali Sami Yen'de yendiğimiz maçı, Roundup'ın attığı o maçı hep hatırlıyorum. Bizden daha iyi olduklarını düşündüm. Daha önce hiç şampiyon olmadım. Benim için unutulmaz bir gündü. "

"Selçuk İnan'ı seçmeye karar verdim"

"Selçuk İnan Galatasaray'a taşındığında herkesten daha fazla katkı sağladığımı düşünüyorum. Selçuk, o zamanlar Fenerbahçe'den vidobet giriş iyi bir teklif aldı. Ona dedim ki: 'Fenerbahçe'de Alex, Emre ve Viderson var, serbest vuruş yapamazsınız. 'Eğer tacı bizimle kullanmak istiyorsan onu bile kullanabilirsin' dedim (gülüyor) ve onu milli takım eğitim kampında  kandırdım.

"BEŞİKTAŞ ve FENERBAHÇE'den teklif aldım"

Trabzonspor'un yanı sıra Beşiktaş ve Fenerbahçe'den de reddedilemeyecek teklifler aldım. Ama ben duygusal ve sevgi dolu bir insanım. En büyük ünvanım Galatasaray taraftarı olmak.