GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-10-2022 10:11   Güncelleme : 24-10-2022 15:06

Estetik Cerrahi Operasyonları

Mediavrupa Estetik bünyesinde kadın ve erkekler için birbirinden farklı estetik cerrahi operasyonlar uygulanmaktadır.

Estetik Cerrahi Operasyonları

 

Mediavrupa Estetik bünyesinde kadın ve erkekler için birbirinden farklı estetik cerrahi operasyonlar uygulanmaktadır. Estetik cerrahlar tarafından yapılan bu operasyonlarda yüksek teknoloji ekipmanlar ve gelişmiş malzemeler kullanılmaktadır. Her zaman yüksek başarı oranlarının elde edildiği bu estetik operasyonlar için Mediavrupa Estetik ile iletişime geçebilirsiniz. Kliniğe ait olan resmi web sayfasını inceleyebilir ve burada yer alan tüm bilgilendirmeleri okuyarak estetik operasyonlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Yaptırmayı düşündüğünüz estetik operasyon hakkında daha detaylı bilgi edinebilmek için Web sayfasında bulunan WhatsApp destek hattının kullanabilirsiniz.

Mediavrupa Estetik bünyesinde gerçekleştirilen estetik cerrahi operasyonlar arasında en çok tercih edilenler şöyledir;

Rinoplasti

Rinoplasti- burun estetiği 18 yaşın üzerindeki kadın ve erkek hastalar için uygulanabilen ve en çok tercih edilen estetik operasyonların başında gelmektedir. Burun yapısından memnun olmayan ve yüz hatları için en uygun burun yapısına sahip olmak isteyen tüm hastalar için en başarılı ve en güvenilir uygulama noktalarından birisi olarak Mediavrupa Estetik tercih edilmektedir.

Liposuction

Liposuction - yağ aldırma Işleme vücudunuzda fazla yağın olduğu bölgeye müdahale edilerek yapılan bir vücut şekillendirme uygulamasıdır. Cerrahi bir operasyon olan Liposuction ile fazla yağlarınızdan en hızlı şekilde kurtulabilirsiniz.

Karın germe

Karın bölgesi kadın ve erkeklerde yanlış ve düzensiz beslenmeye bağlı olarak en hızlı şekilde yağ alınabilen bölgelerden birisidir. Bu tür bir yağlanmanın ardından hızlı bir şekilde kilo verdiğinizde bu bölgede yağ fazlalığı ile birlikte deri fazlalığı ve sarkıklık meydana gelmektedir. İşte bu olumsuz yapının giderilebilmesi ve daha fit bir karın bölgesine sahip olabilmeniz için Mediavrupa Estetik bünyesinde karın germe operasyonları yapılmaktadır.

Meme estetiği

meme estetiği operasyonları içerisinde farklı birkaç uygulama barındırmaktadır. Meme büyütme, meme küçültme ve meme asimetrisi gibi tüm sorunlar meme estetiği kapsamında ele alınmaktadır. Kadın hastaları yoğunlukla tercih etmiş olduğu bu uygulamalar sayesinde meme formundan memnun olmayan kişiler arzu ettikleri forma kavuşabilmektedir. Çünkü meme formunda oluşan bozuklukların giderilebilmesinin tek yolu meme estetiği operasyonlarıdır. Bu detaylar için Mediavrupa Estetik ile iletişime geçebilir ve bilgi alabilirisiniz.