SPOR
Giriş Tarihi : 22-10-2022 09:31   Güncelleme : 22-10-2022 09:31

Filenin Sultanları FIVB Kadınlar Dünya Şampiyonası’na Hazırlanıyor

Filenin Sultanları FIVB Kadınlar Dünya Şampiyonası’na Hazırlanıyor

 

Filenin Sultanları, Hollanda ve Polonya’nın ev sahipliğinde 23 Eylül – 15 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek FIVB Kadınlar Dünya Şampiyonası’nda mücadele edecek. Milli Takım ilk maçını Hollanda’nın Arnhem şehrinde yapacak. Ay-Yıldızlılar’ın kalan maçları ise Polonya’nın Gdansk şehrinde oynanacak. Organizasyonda altışar takım 4 grupta mücadele ediyor. Grup karşılaşmaları 23 Eylül – 2 Ekim tarihleri arasında oynanacak. Gruplarında başarılı olan (ilk dört sırada yer alan) takımlar ikinci etaba yükselmeye hak kazanacak. Onwin en iyi oranların yanında birbirinden çeşitli bonuslar sunuyor. Bir bahis sitesinde aradığınız birçok şeyi sitede bulabiliyorsunuz.

Organizasyonda yer alan 24 takım ilk kez aynı şehirde grup maçlarını yapmaya başlayacak (Hollanda, Arnhem). İkinci etap ise sekizerli 2 grup halinde 16 takımın katılımı ile gerçekleşecek. İkinci etap mücadeleleri Hollanda’nın Rotterdam ve Polonya’nın Lodz şehirlerinde oynanacak. Bu etap sonrasında çeyrek final ve yarı final ile takımlar kupaya uzanmaya çalışacak. Onwin giriş bilgilerini kullanarak siteye gidebilir ve istediğiniz herhangi bir maçı siteden canlı olarak izleyebilirsiniz. Canlı maçlar sitede ücretsiz yayınlanır.

B Grubunda Yer Alan Miller 5 Maç Yapacak

FIVB Kadınlar Dünya Şampiyonası’nda B Grubu içerisinde yer alan Filenin Sultanları, ilk olarak grup aşamasında 5 maç yapacak. 5 maçın ardından 6 takım arasında ilk 4’e girdiği takdirde, Ay-Yıldızlılar çeyrek final öncesi ikinci etapta mücadele edecek. Bu aşamada takımlar ilk etapta karşılaştıkları takımlarda tekrar karşı karşıya gelmeyecek. Filenin Sultanları’nın FIVB Kadınlar Dünya Şampiyonası’ndaki maç programı şöyle:

  • 24 Eylül Türkiye - Tayland
  • 27 Eylül Türkiye - Güney Kore
  • 28 Eylül Türkiye - Dominik Cumhuriyeti
  • 29 Eylül Türkiye - Hırvatistan
  • 1 Ekim Türkiye - Polonya

Filenin Sultanları’nın bu şampiyona için açıklanan kadrosu ise şöyle: Simge Aköz, Cansu Özbay, Saliha Şahin, Hande Baladın, Meliha İsmailoğlu, Elif Şahin, Meryem Boz, Eda Erdem, Ayçin Akyol, Derya Cebecioğlu, Zehra Güneş, Aylin Acar, İlkin Aydın ve Ebrar Karakurt. Onwin Twitter adresiyle site erişimlerinizi sağlamanız oldukça kolay ve güvenli. Twitter üzerindeki linkle birlikte siteye direkt giriş yapabilirsiniz.