GÜNCEL
Giriş Tarihi : 25-10-2022 09:43   Güncelleme : 25-10-2022 09:43

Kredim’in Lansman Filmleri Yayında Kredim’le “Şimdi Al, Sonra Öde” Hayallerini Erteleme!

Kredim’in Lansman Filmleri Yayında  Kredim’le “Şimdi Al, Sonra Öde” Hayallerini Erteleme!

ünyada hızla büyüyen ve büyük bir akım haline gelen “Şimdi Al, Sonra Öde” modelini Türkiye’yle tanıştıran Kredim, ünlü oyuncu Rojda Demirer’in başrolde olduğu reklam serisinde, tüketicilerin alışveriş deneyimini baştan tasarladığını anlatıyor.

Kredim; kullanıcılarına esnek, kolay ve hızlı bir alışveriş kredisi sunduğunu anlattığı reklam filmlerinde, ihtiyaçlarını anında karşılamak isteyenler için yenilikçi bir ürün olduğunu vurguluyor.

Türkiye’de ilk kez fiziki mağazalarda QR kod ile kredili alışveriş dönemini başlatan Kredim; hızlı ve kolay hesap oluşturma sürecinden çoklu limit seçeneğine kadar pek çok özelliğiyle fark yaratıyor.  

Kredim, kredili alışveriş işlemlerini inovatif çözümlere kavuştururken, kredim.com.tr veya Kredim Mobil’den hesap oluşturan kullanıcılardan alışverişlerinde işlem ücreti ve masraf almıyor.

“Maaşında Öde”, “30 Gün Sonra Öde”, “36 Aya Varan Taksitle Öde” ve “Kredi Kartı Limitin Düşmeden Öde” gibi farklı geri ödeme seçenekleri sunan Kredim, kullanıcılara “Kendi Ritminde” ödeme imkânı sunuyor.

“Kişiye özel skorlama” özelliğiyle farklı sektörlerde geçerli olan kredi limitleri ve kampanyaları öğrenme fırsatı da sunan Kredim; yayınladığı filmlerle tüketicisine “Şimdi Al, Sonra Öde” diyerek, hayalleri ertelemeye son veriyor.

KÜNYE

Reklamveren: Kredim

Reklamveren Yetkilisi: Serhan Yılmaz, Semra Demircioğlu, Emre Turhan Balta, Berkay Şamiloğlu

Pazarlama ve Kurumsal İletişim Ekibi: Ebru Soğukpınar, Elif Özkür

Kreatif Direktör: Senem Özyürek Erkan

Yapım Şirketi: V7 Collective

Yapımcı: Pelin Toksal

Yönetmen: Enes Erkan

Görüntü Yönetmeni: Fırat Lita Sözbir

Post Prodüksiyon: İmaj

Müzik: Alper Gemici

Vokal: Hazal Burankulu